DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Stavba
- Okná, dvere a schody
- Vnútorné dvere
- Izbové dvere
- Dvere Trame 80 masív, pravé, dub strieborný
Dvere Trame 80 masív, pravé, dub strieborný
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Dvere Trame 80 masív, pravé, dub strieborný3-7 dní124,17 €100,95 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Masívne dvere Trame pravý strieborný dub majú široké uplatnenie. Sú ideálne do komerčných aj obytných priestorov. Chýbajúce zasklenie zabezpečuje vysokú úroveň súkromia. Krídlo bolo vyrobené z vysoko kvalitných materiálov. Využite našu ponuku, kde nájdete mnoho ďalších variantov dverí zo série Trame. Líšia sa rozmermi a stranou otvárania.
Vlastnosti a výhody
Dvere z dubového masívu Trame 80 pravé sú určené do obytných budov aj obchodných priestorov. Vybaviť ich môžete v kancelárskych miestnostiach, spálni, komore, špajzi aj pracovni. Krídlo je vyrobené z odolných materiálov. Základom rámovej konštrukcie je predovšetkým MDF doska. Na povrchu je dyha, ktorá dodatočne chráni povrch dverí pred poškodením a vytvára povrch podobný drevu. Výhodou je zaujímavá, moderná farba. Takto riešené plné dvere Trame pravý strieborný dub doplnia dekor celého bytu či kancelárie. Sada s týmto produktom obsahuje aj príslušenstvo potrebné pre použitie a montáž dverí. Sada obsahuje pánty a zámok.
- Povrch podobný drevu
- Pevná rámová konštrukcia
- Moderný štýl
Technické špecifikácie
| Šírka produktu | 844 mm |
|---|---|
| Hrúbka produktu | 40 mm |
| Výška produktu | 2040 mm |
| séria | Trame |
| Typ balenia | Jednotlivo/po kusoch |
| záruka výrobcu | 2 roky |
| Materiál | Drevotrieska strednej hustoty (MDF) |
| Farba | Strieborný dub |
| Farebná skupina | Strieborná |
| Vrátane rámu dverí | Bez rámu |
| Hmotnosť (kg) | 29,18 kg |
| Typ dverí | Plný |
| Typ zasklenia | Neglazované |
| Orientácia krídla dverí | Vertikálne |
| Zahrnuté | Zámok a pánty |
| Vrátane rukoväte | Bez rukoväte |
| Smer otvárania dverí | Správny |
| Veľkosť dverí | 80 |
| Kód produktu | 5907539356156 |

1850 + recenzí









