DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Stavba
- Okná, dvere a schody
- Vnútorné dvere
- Izbové dvere
- Dvere Trame 90 masív, pravé, dub strieborný
Dvere Trame 90 masív, pravé, dub strieborný
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Dvere Trame 90 masív, pravé, dub strieborný3-7 dní124,17 €100,95 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Masívne dvere Trame pravý strieborný dub sú odolným prvkom interiérového dizajnu. Dverné krídlo má rámovú konštrukciu, vyznačuje sa moderným štýlom spracovania a širokým spektrom použitia. Môžete ich nainštalovať do obývacích izieb a kancelárií. Pozrite si, aké ďalšie varianty dverí série Trame nájdete v našom sortimente. Vyberte si správnu veľkosť a typ dverného krídla do vchodového výklenku.
Vlastnosti a výhody
Pravé masívne dvere Trame 90, dub strieborný, dobre poslúžia nielen v bytových priestoroch, ale aj v komerčných priestoroch. Majú štandardný rozmer, ktorý sa dá jednoducho prispôsobiť vstupnému otvoru a zárubni. Rámová konštrukcia sa vyznačuje svojimi estetickými hodnotami a odolnosťou. Krídlo dverí je vyrobené z kvalitnej MDF dosky. Na povrchu je dyha imitujúca kresbu dreva v oku lahodiacej farbe. Fóliové pokrytie robí povrch prvku rovným a precízne prepracovaným v každom detaile. Masívne dvere Trame pravý strieborný dub sa predávajú v sete s príslušenstvom potrebným na montáž a používanie - pánty a zámok. Na krídlo dverí sa vzťahuje dvojročná záruka výrobcu.
- Povrch podobný drevu
- Pevná rámová konštrukcia
- Moderný štýl
Technické špecifikácie
| Šírka produktu | 944 mm |
|---|---|
| Hrúbka produktu | 40 mm |
| Výška produktu | 2040 mm |
| séria | Trame |
| Typ balenia | Jednotlivo/po kusoch |
| záruka výrobcu | 2 roky |
| Materiál | Drevotrieska strednej hustoty (MDF) |
| Farba | Strieborný dub |
| Farebná skupina | Strieborná |
| Vrátane rámu dverí | Bez rámu |
| Hmotnosť (kg) | 31,76 kg |
| Typ dverí | Plný |
| Typ zasklenia | Neglazované |
| Orientácia krídla dverí | Vertikálne |
| Zahrnuté | Zámok a pánty |
| Vrátane rukoväte | Bez rukoväte |
| Smer otvárania dverí | Správny |
| Veľkosť dverí | 90 |
| Kód produktu | 5907539356170 |

1850 + recenzí








