DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Stavba
- Okná, dvere a schody
- Vonkajšie a technické dvere
- Dvere Uran 100 univerzálne, ľavé, s 2 zámkami, antracit
Dvere Uran 100 univerzálne, ľavé, s 2 zámkami, antracit
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Dvere Uran 100 univerzálne, ľavé, s 2 zámkami, antracit3-7 dní235,07 €191,11 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Uran univerzálne ľavé dvere s 2 antracitovými zámkami sú produktom poľskej firmy, ponúkané v rôznych veľkostiach a farbách. Model je vybavený 2 nezávislými zámkami na patentné vložky a prídavným zámkom. To je zárukou zvýšenej bezpečnosti. Dvere sa vyznačujú pevnou oceľovou konštrukciou a vysokou mechanickou pevnosťou a odolnosťou voči poveternostným vplyvom.
Vlastnosti a výhody
Ľavé univerzálne dvere Uran 100 s 2 antracitovými zámkami sú kompletne vybavený produkt poľskej firmy. Dvere sú vysoko funkčné. Využitie nájdu predovšetkým v súkromných a komerčných domoch. Skvele sa budú hodiť ako vstup do technických miestností. Univerzálne ľavé dvere Uran s 2 antracitovými zámkami sú vyrobené z pevnej oceľovej konštrukcie. To zaručuje vysokú mechanickú pevnosť a odolnosť voči poveternostným vplyvom. Krídlo dverí je zateplené polystyrénom hrúbky 40 mm. To ďalej zvyšuje tepelnú izoláciu. Model má dva nezávislé zámky pre patentné vložky. Hliníkový rám a prah sú vybavené nalisovaným tesnením. Sú namontované na oceľovom ráme pomocou 2 čapových pántov. Na produkt série Uran sa vzťahuje 2-ročná záruka.
- Krídlo dverí je zateplené polystyrénom
- Zvýšená bezpečnosť (dodatočný zámok)
- Kompletne vybavená
- Poľský výrobok
- Veľkosť dverí: 100
- Vybavené 2 nezávislými zámkami s cylindrickými vložkami, namontované na oceľovom ráme pomocou 2 čapových pántov
- Hliníková zárubňa a prah s nalisovaným tesnením
Technické špecifikácie
| Šírka produktu | 1078 mm |
|---|---|
| Hrúbka produktu | 130 mm |
| Výška produktu | 2052 mm |
| Zahrnuté | Dverové krídlo, rohová zárubňa, hliníkový prah, kľučka, horná rozeta, 2 ks vložiek kľúč/kľúč, sada tesnení |
| séria | Urán |
| Typ balenia | Jednotlivo/po kusoch |
| záruka výrobcu | 2 roky |
| Farba | Antracit |
| Vrátane rámu dverí | Vrátane rámu |
| Hmotnosť (kg) | 23 kg |
| Smer otvárania dverí | Vľavo |
| Hrúbka dverí | 45 mm |
| Kód produktu | 5907803991359 |

1850 + recenzí








