DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Stavba
- Okná, dvere a schody
- Vonkajšie a technické dvere
- Dvere Uran 70 univerzálne, ľavé, s 2 zámkami, antracit
Dvere Uran 70 univerzálne, ľavé, s 2 zámkami, antracit
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Dvere Uran 70 univerzálne, ľavé, s 2 zámkami, antracit3-7 dní212,47 €172,74 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Univerzálne dvere Uran, ľavé, s 2 zámkami, antracit, sú vysoko kvalitný model. Vyznačujú sa zvýšenou úrovňou bezpečnosti vďaka dvom nezávislým zámkom s patentnými vložkami. Dvere sú vyrobené z pozinkovaného plechu a expandovaného polystyrénu. Sú dostupné v antracitovej farbe a mnohých štandardných veľkostiach.
Vlastnosti a výhody
Ľavé univerzálne dvere Uran 70 s 2 antracitovými zámkami sú kvalitným modelom od poľského výrobcu. Sú určené predovšetkým na použitie ako komunikácia v komerčných lokalitách. Možno ich využiť aj ako vstup do technických miestností, garáží či pivníc. Dvere zo série Uran sa vyznačujú pevnou oceľovou konštrukciou a vysokou mechanickou pevnosťou. Pre väčšiu bezpečnosť slúži prídavný zámok. Oba cylindrické zámky sú nezávislé. Model má tiež hliníkový rám a prah vybavený nalisovaným tesnením. Univerzálne dvere Uran, ľavé, s 2 zámkami, antracit, sú dostupné v mnohých štandardných veľkostiach. Súprava je kompletne vybavená. Súčasťou je uhlová zárubňa, hliníkový prah a sada tesnení. Na dvere je záruka 2 roky.
- Krídlo dverí je zateplené polystyrénom
- Zvýšená bezpečnosť (dodatočný zámok)
- Kompletne vybavená
- Poľský výrobok
- Veľkosť dverí: 70
- Vybavené 2 nezávislými zámkami s cylindrickými vložkami, namontované na oceľovom ráme pomocou 2 čapových pántov
- Hliníková zárubňa a prah s nalisovaným tesnením
Technické špecifikácie
| Šírka produktu | 778 mm |
|---|---|
| Hrúbka produktu | 130 mm |
| Výška produktu | 2052 mm |
| Zahrnuté | Dverové krídlo, rohová zárubňa, hliníkový prah, kľučka, horná rozeta, 2 ks vložiek kľúč/kľúč, sada tesnení |
| séria | Urán |
| Typ balenia | Jednotlivo/po kusoch |
| záruka výrobcu | 2 roky |
| Farba | Antracit |
| Vrátane rámu dverí | Vrátane rámu |
| Hmotnosť (kg) | 23 kg |
| Smer otvárania dverí | Vľavo |
| Hrúbka dverí | 45 mm |
| Kód produktu | 5907803991410 |

1850 + recenzí








