DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Stavba
- Okná, dvere a schody
- Vonkajšie a technické dvere
- Dvere Uran 80 univerzálne, ľavé, s 2 zámkami, antracit
Dvere Uran 80 univerzálne, ľavé, s 2 zámkami, antracit
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Dvere Uran 80 univerzálne, ľavé, s 2 zámkami, antracit3-7 dní212,47 €172,74 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Univerzálne ľavé dvere Uran s 2 antracitovými zámkami sú plne vybavené dvere s vysokou funkčnosťou a bezpečnosťou. Sú vyrobené z pevnej oceľovej konštrukcie. Vyznačujú sa vysokou mechanickou pevnosťou a odolnosťou voči poveternostným vplyvom. Dodatočný zámok zvyšuje ich bezpečnosť. Ponúkané dvere sú dostupné v antracitovej farbe.
Vlastnosti a výhody
Ľavé univerzálne dvere Uran 80 s 2 antracitovými zámkami sú plne vybavené dvere, ktoré sú vysoko funkčné. Sú ideálne do každej domácnosti, ako aj do komerčných a verejných priestorov. Môžu byť použité ako vstup do technických miestností. Sú vyrobené z pevnej oceľovej konštrukcie. To zaručuje vysokú mechanickú pevnosť a odolnosť voči poveternostným vplyvom. Dvere zo série Uran sú dostupné v antracitovej farbe. Model je zateplený polystyrénom, čo má pozitívny vplyv na izoláciu miestnosti. Dvere majú dva nezávislé zámky s patentnými vložkami. Hliníkový rám a prah sú vybavené nalisovaným tesnením. Ľavé univerzálne dvere Uran 80 s 2 antracitovými zámkami sú kryté zárukou 2 roky.
- Krídlo dverí je zateplené polystyrénom
- Zvýšená bezpečnosť (dodatočný zámok)
- Kompletne vybavená
- Poľský výrobok
- Veľkosť dverí: 80
- Vybavený 2 nezávislými zámkami s cylindrickými vložkami, namontovanými na oceľovom ráme pomocou 2 čapových pántov
- Hliníková zárubňa a prah s nalisovaným tesnením
Technické špecifikácie
| Šírka produktu | 878 mm |
|---|---|
| Hrúbka produktu | 130 mm |
| Výška produktu | 2052 mm |
| Zahrnuté | Dverové krídlo, rohová zárubňa, hliníkový prah, kľučka, horná rozeta, 2 ks vložiek kľúč/kľúč, sada tesnení |
| séria | Urán |
| Typ balenia | Jednotlivo/po kusoch |
| záruka výrobcu | 2 roky |
| Farba | Antracit |
| Vrátane rámu dverí | Vrátane rámu |
| Hmotnosť (kg) | 23 kg |
| Smer otvárania dverí | Vľavo |
| Hrúbka dverí | 45 mm |
| Kód produktu | 5907803991397 |

1850 + recenzí








