DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Stavba
- Okná, dvere a schody
- Vonkajšie a technické dvere
- Dvere Uran 90 univerzálne, ľavé, s 2 zámkami, antracit
Dvere Uran 90 univerzálne, ľavé, s 2 zámkami, antracit
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Dvere Uran 90 univerzálne, ľavé, s 2 zámkami, antracit3-7 dní212,47 €172,74 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Univerzálne ľavé dvere Uran s 2 antracitovými zámkami sú pevným a bezpečným modelom, ktorý sa bude hodiť do každej domácnosti, kancelárie alebo verejnej budovy. Dvere majú štýlovú antracitovú farbu a sú vybavené zárubňou a hliníkovým prahom s nalisovaným tesnením. Majú oceľovú konštrukciu, dverné krídlo zateplené polystyrénom a prídavný zámok. To všetko zaisťuje vysokú odolnosť a bezpečnosť.
Vlastnosti a výhody
Ľavé univerzálne dvere Uran 90 s 2 antracitovými zámkami sú vysoko funkčný produkt. Model je vybavený dvoma nezávislými zámkami s patentnými vložkami. To zaručuje zvýšenú bezpečnosť. Dvere zo série Uran majú krídlo zateplené polystyrénom, ktorý zlepšuje tepelnú a zvukovú izoláciu. Sú antracitovej farby a sú dostupné v štandardných veľkostiach. Konštrukcia dverí je založená na oceľovom ráme. Hliníkový rám a prah sú vybavené nalisovaným tesnením. Krídlo dverí je vyrobené z pozinkovaného a lakovaného plechu, výplň tvorí penový polystyrén. Model sa predáva komplet s uhlovou zárubňou, hliníkovým prahom, kľučkou a sadou tesnení. Ľavé univerzálne dvere Uran 90 s 2 antracitovými zámkami sa vzťahuje dvojročná záruka.
- Krídlo dverí je zateplené polystyrénom
- Zvýšená bezpečnosť (dodatočný zámok)
- Kompletne vybavená
- Poľský výrobok
- Veľkosť dverí: 90
- Vybavené 2 nezávislými zámkami s cylindrickými vložkami, namontované na oceľovom ráme pomocou 2 čapových pántov
- Hliníková zárubňa a prah s nalisovaným tesnením
Technické špecifikácie
| Šírka produktu | 978 mm |
|---|---|
| Hrúbka produktu | 130 mm |
| Výška produktu | 2052 mm |
| Zahrnuté | Dverové krídlo, rohová zárubňa, hliníkový prah, kľučka, horná rozeta, 2 ks vložiek kľúč/kľúč, sada tesnení |
| séria | Urán |
| Typ balenia | Jednotlivo/po kusoch |
| záruka výrobcu | 2 roky |
| Farba | Antracit |
| Vrátane rámu dverí | Vrátane rámu |
| Hmotnosť (kg) | 23 kg |
| Smer otvárania dverí | Vľavo |
| Hrúbka dverí | 45 mm |
| Kód produktu | 5907803991373 |

1850 + recenzí








