DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Montážne doplnky
- Zámky a vložky
- Elektrické zámky
- Elektra Plus R1 Elektrický úderník 12 V AC, široký, univerzálny
Elektra Plus R1 Elektrický úderník 12 V AC, široký, univerzálny
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Elektra Plus R1 Elektrický úderník 12 V AC, široký, univerzálny3-7 dní30,78 €25,03 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Elektrický štrajk je produkt, ktorý bude užitočný pri inštalácii plotu. Prvok zabezpečí správne pevné uzavretie brány alebo brány, ktorú jednoducho otvoríte na diaľku. Elektrický úderník je vyrobený zo zliatin zinku a hliníka, ktoré sa vyznačujú výbornou odolnosťou. Vďaka tomu vám bude výrobok aj napriek častému používaniu slúžiť dlhé roky.
Vlastnosti a výhody
Elektrický úderník je užitočný produkt pri inštalácii dverí a brán. Prvok zabezpečí predovšetkým správne zatváranie a otváranie brány vo vašej domácnosti. Elektrický úderník môže pohodlne pracovať s interkomom. Nezanedbateľnou prednosťou výrobku sú bezpochyby materiály, z ktorých bol vyrobený – zliatina zinku a hliník, vyznačujúce sa výbornou odolnosťou. Vďaka tomu zostane výrobok aj po mnohých rokoch v tvare, ktorý udáva výrobca. Zliatina zinku je navyše odolná voči korózii, takže elektrický úderník zostane odolný voči nepriaznivým poveternostným podmienkam, takže bude roky v perfektnom stave. V našom sortimente nájdete aj ďalšie elektrické úderníky.
- Odolný voči mechanickému poškodeniu
- Odolný voči korózii
- Jednoduchá montáž
Technické špecifikácie
| Typ balenia | ks |
|---|---|
| Výška dlaždice | 44,7 mm |
| Impedancia | 14Ω |
| Smer otvárania dverí | Univerzálny |
| Maximálne zaťaženie | 350 kg |
| Farba | Oceľ |
| Materiál | Zliatina hliníka a zinku |
| Kód produktu | 5907438279013 |

1850 + recenzí









