DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Montážne doplnky
- Zámky a vložky
- Elektrické zámky
- Elektra R-2 12 V AC úzky elektrický úderník, pravý
Elektra R-2 12 V AC úzky elektrický úderník, pravý
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Elektra R-2 12 V AC úzky elektrický úderník, pravý3-7 dní28,17 €22,90 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Elektrický úderník je elektromagnetické zariadenie, ktoré sa mimoriadne osvedčí pri inštalácii vrátnika – výrobok je určený na diaľkové, káblové otváranie a zatváranie dverí, brán alebo brán. Prvok je vyrobený zo zliatiny zinku a hliníka, vďaka čomu je vysoko odolný a odolný voči poškodeniu.
Vlastnosti a výhody
Pri inštalácii brány alebo bránky do plotu okolo vašej domácnosti je nepochybne dôležité zabezpečiť ich efektívnu prevádzku. V takejto situácii je optimálnym riešením použiť elektrický úder. Tento produkt je zariadenie s elektromagnetickými vlastnosťami a bude slúžiť na efektívne otváranie a zatváranie dverí, čo výrazne zlepšuje komfort pohybu po nehnuteľnosti. Nepochybnou výhodou elektrického úderníka sú kvalitné materiály použité pri jeho výrobe a to zliatina zinku a hliník, ktoré sa vyznačujú výbornými parametrami odolnosti. Vďaka tomu si prístroj zachováva svoje vlastnosti po dlhé roky intenzívneho používania. V našom sortimente nájdete aj ďalšie modely tohto typu produktov.
- Odolný voči mechanickému poškodeniu
- Nebadateľné
- Jednoduchá montáž
Technické špecifikácie
| Typ balenia | ks |
|---|---|
| Výška dlaždice | 44,7 mm |
| Impedancia | 14Ω |
| Smer otvárania dverí | Pravé otváranie |
| Maximálne zaťaženie | 350 kg |
| Farba | Oceľ |
| Materiál | Zliatina hliníka a zinku |
| Kód produktu | 5907438279037 |

1850 + recenzí








