DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Montážne doplnky
- Zámky a vložky
- Elektrické zámky
- Elektrický úder Gerda je plochý, dlhý
Elektrický úder Gerda je plochý, dlhý
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Elektrický úder Gerda je plochý, dlhý3-7 dní12,49 €10,16 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Dlhý plochý elektrický úderník Gerda je vyrobený z ocele. Výrobok je odolný voči poveternostným vplyvom, takže svoje funkcie bude dobre plniť roky. Dlhý model vám umožní natrvalo pripevniť západku, ktorá bude slúžiť na otváranie a zatváranie brány. Môžete jednoducho nainštalovať plochý plech.
Vlastnosti a výhody
Dlhý plochý elektrický úderník Gerda sa vyznačuje odolnosťou. Produkt môžete bez obáv inštalovať vonku. Plech je vyrobený z nehrdzavejúcej ocele, takže je odolný voči poveternostným vplyvom. Plochý model sa vyznačuje dlhou životnosťou, takže svoje funkcie bude plniť roky. Dlhý plochý elektrický úderník Gerda je určený na montáž na bránu. Vďaka nemu môžete pripojiť elektrický úderník, ktorý vám umožní kontrolovať, kto vstupuje na váš pozemok. Inštalácia dlhého plechu pre vás nebude náročná. Túto úlohu môžete zvládnuť sami. Po inštalácii zostane výrobok takmer neviditeľný, takže neovplyvní vzhľad vášho plotu. V našej ponuke nájdete aj uholníky Gerda.
- Jednoduchá montáž
- Odolný voči poveternostným vplyvom
- Odolný plech
- Predané voľne
Technické špecifikácie
| Typ balenia | ks |
|---|---|
| Marka | Gerda |
| Hrúbka dlaždice | 3 mm |
| Šírka taniera | 25 mm |
| Výška dlaždice | 250 mm |
| Farba | Striebro pozinkované |
| Materiál | oceľ |
| Kód produktu | 5907620003976 |

1850 + recenzí








