DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Stavba
- Okná, dvere a schody
- Vonkajšie a technické dvere
- Etna 90 ľavé vonkajšie drevené dvere
Etna 90 ľavé vonkajšie drevené dvere
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Etna 90 ľavé vonkajšie drevené dvere3-7 dní1 229,42 €999,53 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Vonkajšie dvere Etna v sebe spájajú estetiku a funkčnosť, ktoré sa budú perfektne hodiť do vášho domova aj kancelárie. Výrobok je vyrobený z tmavého dreva, ktoré dodá elegantný vzhľad každej miestnosti. Dvere Etna vďaka vhodnej hrúbke a pevnosti dokonale izolujú zvuky prichádzajúce zvonku a stíšia váš domov alebo kanceláriu.
Vlastnosti a výhody
Vonkajšie dvere Etna sa vyznačujú atmosférickou tmavou farbou, ktorá dodá moderný vzhľad prakticky každej miestnosti. Dvere sa perfektne hodia do domácich priestorov, ale dobre vyzerajú aj v kanceláriách a verejných priestoroch. To všetko vďaka svojmu modernému vzhľadu a spracovaniu, vďaka ktorému sa dvere dokonale hodia k akémukoľvek povrchu a fasáde. Inštaláciou dverí Etna zaistíte svoju bezpečnosť - sú pevné a hrubé a navyše majú 2 ďalšie nezávislé zámky s vložkami. Produkt prirodzene stíši miestnosti izoláciou zvukov zvonku. Ďalšou výhodou je jeho odolnosť – ak si vyberiete tento produkt, bude vám slúžiť bez nutnosti jeho výmeny dlhé roky
- Vrátane zámku a rukoväte
- Vkusný vzhľad
- Veľkosť dverí: 90
Technické špecifikácie
| Šírka produktu | 1055 mm |
|---|---|
| Hrúbka produktu | 125 mm |
| Výška produktu | 2165 mm |
| Zahrnuté | 2 x zámok s vložkou, kľučka s platničkou, prah |
| séria | Etna |
| Typ balenia | Jednotlivo/po kusoch |
| Farba | Orech |
| Materiál | Drevo |
| Vrátane rámu dverí | Vrátane rámu |
| Hmotnosť (kg) | 40 kg |
| Smer otvárania dverí | Vľavo |
| Hrúbka dverí | 72 mm |
| Kód produktu | 5908249110915 |

1850 + recenzí








