DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Stavba
- Okná, dvere a schody
- Vonkajšie a technické dvere
- Etna 90 pravé vonkajšie drevené dvere
Etna 90 pravé vonkajšie drevené dvere
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Etna 90 pravé vonkajšie drevené dvere3-7 dní1 229,42 €999,53 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Vonkajšie dvere Etna sa vyznačujú estetickým spracovaním, ktoré dodá elegantný vzhľad nielen vášmu domovu, ale aj vašej kancelárii. Tento moderný výrobok je vyrobený z tmavého dreva, ktoré sa hodí ku každému štýlu a dodáva mu priateľskú a modernú atmosféru. Výhodou tohto modelu je aj pevnosť a odolnosť. Dvere Etna vám budú slúžiť roky, bez nutnosti drahých výmen
Vlastnosti a výhody
Vonkajšie dvere Etna vo farbe tmavého dreva vytvoria príjemnú atmosféru v každej miestnosti. Vďaka svojmu modernému dizajnu sa produkt bude hodiť ku každému štýlu, od klasického až po ten modernejší. Môžete si ho s istotou nainštalovať doma aj v kancelárii - jeho tlmený tvar bude vyzerať všade rovnako dobre. Dvere sú pevné a bezpečné a vďaka vhodnej hrúbke dobre izolujú zvuky prichádzajúce zvonku. Ich výhodou je aj bezpečnosť – majú 2 pevné zámky s vložkami, vďaka ktorým sa nežiaduce osoby nedostanú do vašej domácnosti či kancelárie. Dvere Etna sa navyše vyznačujú vysokou odolnosťou, takže vám budú slúžiť dlhé roky bez nutnosti ich výmeny
- Vrátane zámku a rukoväte
- Vkusný vzhľad
- Veľkosť dverí: 90
Technické špecifikácie
| Šírka produktu | 1055 mm |
|---|---|
| Hrúbka produktu | 125 mm |
| Výška produktu | 2165 mm |
| Zahrnuté | 2 x zámok s vložkou, kľučka s platničkou, prah |
| séria | Etna |
| Typ balenia | Jednotlivo/po kusoch |
| Farba | Orech |
| Materiál | Drevo |
| Vrátane rámu dverí | Vrátane rámu |
| Hmotnosť (kg) | 40 kg |
| Smer otvárania dverí | Správny |
| Hrúbka dverí | 72 mm |
| Kód produktu | 5908249110922 |

1850 + recenzí








