DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Stavba
- Drevo a dosky
- Fasádne panely a dosky
- Fasádne dosky
- Fasádna doska 17 x 130 x 1200 mm 0,936 m2
Fasádna doska 17 x 130 x 1200 mm 0,936 m2
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Fasádna doska 17 x 130 x 1200 mm 0,936 m23-7 dní28,62 €23,27 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Doska bude užitočná na dokončenie povrchov vo vnútri domu a jeho fasády. Vďaka jeho použitiu vytvoríte estetický obklad a postaráte sa tak o elegantný dizajn vašich interiérov. Výrobok je vysoko odolný voči poškodeniu, preto nestráca svoje vlastnosti ani pri dlhodobom používaní.
Vlastnosti a výhody
Doska je praktický stavebný materiál, ktorý možno použiť na výrobu fasádnych obkladov, ako aj stien vo vnútri miestností. Môžete ho použiť aj na vytvorenie strešného podhľadu. Vďaka použitiu prípravku budú vaše domáce povrchy pôsobiť mimoriadne esteticky a prirodzene. Povrch dosky je veľmi trvácny a odolný voči oderu, takže efekt získaný jej použitím zostane vo vašej domácnosti po dlhú dobu. Výrobok má pravidelný tvar, takže vybrané povrchy pokryjete rýchlo a jednoducho. Náš bohatý sortiment obsahuje podľa vašich potrieb aj ďalšie typy dokončovacích dosiek, takže si budete môcť vybrať modely, ktoré sa hodia k architektúre vašej stavby.
- Fasádne dosky so 4-stranným perom/drážkou
Technické špecifikácie
| Počet kusov v balení | 6 |
|---|---|
| Typ produktu | Fasádne dosky |
| Materiál | Borovica |
| Trieda dreva | AB |
| Pokrytie | 0,9 m² |
| Šírka produktu | 130 mm |
| Hrúbka produktu | 17 mm |
| Hmotnosť (kg) | 8 kg |
| Farba | Prirodzené |
| Farebná skupina | Prirodzené |
| Návod na údržbu | Odporúčaná impregnácia oboch strán |
| Vrátane upevňovacích prvkov a spojov | Nie sú zahrnuté žiadne montáže alebo pripojenia |
| Návod na inštaláciu | Na ráme z montážnych latiek |
| Typ balenia | Balenie |
| záruka výrobcu | 1 rok |
| Kód produktu | 5907513475255 |

1850 + recenzí











