DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Stavba
- Drevo a dosky
- Fasádne panely a dosky
- Fasádne dosky
- Fasádna doska Floorpol 130 x 3000 x 17 mm 2,34 m2
Fasádna doska Floorpol 130 x 3000 x 17 mm 2,34 m2
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Fasádna doska Floorpol 130 x 3000 x 17 mm 2,34 m23-7 dní27,43 €22,30 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Fasádna doska určite poteší každého, kto chce dať svojmu domovu jedinečný charakter. Ide o jeden z prvkov, s ktorými vytvoríte originálnu fasádu vašej budovy. Výrobok je vyrobený z borovicového dreva, vďaka čomu je vysoko odolný voči mechanickému poškodeniu a trvácny.
Vlastnosti a výhody
Fasádna doska je ideálna ako na dokončovanie obytných budov, tak aj na vytváranie jedinečných dekorácií na fasáde domu. Ide o produkt, ktorý možno použiť na pokrytie stien budovy, čím jej dodáva jedinečný, klasický charakter. Vyzerá obzvlášť dobre na rodinných domoch, letných domoch a hospodárskych budovách. Doska je vyrobená z borovicového dreva, ktoré má vynikajúcu odolnosť a dekoratívne vlastnosti. Preto bude výrobok plniť svoju funkciu po mnoho rokov, pričom si zachová svoj bezchybný vzhľad. Balenie obsahuje 6 dosiek, takže ich množstvo ľahko prispôsobíte veľkosti vašej stavby.
Technické špecifikácie
| Marka | Floorpol |
|---|---|
| Počet kusov v balení | 6 |
| Typ produktu | Fasádne dosky |
| Materiál | Borovica |
| Pokrytie | 2,34 m² |
| Šírka produktu | 130 mm |
| Hrúbka produktu | 17 mm |
| Hmotnosť (kg) | 18,23 kg |
| Farba | Prirodzené |
| Farebná skupina | Prirodzené |
| Pokyny na inštaláciu | Na pásy alebo na stenu |
| Typ balenia | Balenie |
| záruka výrobcu | 2 roky |
| Kód produktu | 5907508715564 |

1850 + recenzí









