DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Stavba
- Drevo a dosky
- Fasádne panely a dosky
- Fasádne dosky
- Fasádna doska Floorpol Blockhaus 19 x 96 x 3000 mm 1,728 m2
Fasádna doska Floorpol Blockhaus 19 x 96 x 3000 mm 1,728 m2
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Fasádna doska Floorpol Blockhaus 19 x 96 x 3000 mm 1,728 m23-7 dní37,23 €30,27 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Fasádna doska Floorpol Blockhaus je prvkom vyrobeným z prírodného borovicového dreva. Okraje prvku sú vybavené perom a drážkou, vďaka čomu ľahko spojíte viacero dosiek do väčšej konštrukcie. Fasádna doska je hobľovaná a narezaná na rovnakú dĺžku a šírku. To vám umožní ľahko vytvárať rovnomerné fasády a iné drevené konštrukcie.
Vlastnosti a výhody
Borovicová fasádna doska Floorpol Blockhaus 19 x 96 x 3000 mm 1.728 m2 je univerzálny stavebný materiál. Je vhodný ako do interiéru budov, tak aj do vonkajších fasád. Ľahko ho využijete pri stavbe altánku na vašom pozemku alebo letnom dome. Dobre poslúži aj na fasáde domu alebo v drobnej architektúre. Bol vyrobený tak, aby ste jednotlivé dosky mohli jednoducho spájať dohromady. Je dostatočne dlhý na to, aby ste ho mohli použiť aj na väčšie stavby. Špeciálne zárezy na vnútornej strane dosky uľahčujú pripevnenie k nosným prvkom. Fasádna doska Floorpol Blockhaus je vyrobená z hobľovaného dreva. Tým sa zabezpečí estetický vzhľad fasády. Bude to aj pre vás jednoduchšie. Pri práci sa nezraníte o vyčnievajúce triesky.
- Prírodný produkt
- Estetická úprava
- Dlhodobá funkčnosť
Technické špecifikácie
| Marka | Floorpol |
|---|---|
| Počet kusov v balení | 6 |
| Typ produktu | Fasádne dosky |
| Materiál | Borovica |
| Trieda dreva | AB |
| Pokrytie | 1,73 m² |
| Šírka produktu | 96 mm |
| Hrúbka produktu | 19 mm |
| Hmotnosť (kg) | 18,05 kg |
| Farba | Prirodzené |
| Farebná skupina | Prirodzené |
| Návod na údržbu | Impregnácia je možná v závislosti od preferencií zákazníka |
| Vrátane upevňovacích prvkov a spojov | Nie sú zahrnuté žiadne montáže alebo pripojenia |
| Návod na inštaláciu | Na lišty alebo na stenu, pomocou skrutiek alebo klincov, podľa preferencií zákazníka |
| Typ balenia | Balenie |
| záruka výrobcu | 1 rok |
| Kód produktu | 5907508718725 |

1850 + recenzí








