DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Stavba
- Drevo a dosky
- Fasádne panely a dosky
- Fasádne dosky
- Fasádna doska Floorpol Max 140 x 3000 x 19 mm 2,1 m2
Fasádna doska Floorpol Max 140 x 3000 x 19 mm 2,1 m2
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Fasádna doska Floorpol Max 140 x 3000 x 19 mm 2,1 m23-7 dní33,83 €27,50 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Tu zobrazený produkt bude užitočný na dokončenie fasády vášho domu alebo iného typu budovy. Táto fasádna doska môže pôsobiť obzvlášť elegantne, ale aj v škandinávskom či rustikálnom štýle na stenách hotelov, reštaurácií a agroturistických fariem. Surové borovicové drevo vám umožní personalizovať vzhľad fasády – môžete zachovať jej prírodný charakter alebo ju prelakovať moridlom.
Vlastnosti a výhody
Tu prezentovaný prvok možno použiť na dokončenie fasády obytnej, obchodnej alebo kancelárskej budovy. Táto doska vám umožní vytvoriť jedinečný dom v horskom, škandinávskom alebo rustikálnom štýle. Drevo na fasáde bude navyše vyzerať elegantne a štýlovo. Tento model dosky je vyrobený z borovice, vďaka čomu je trvácny, tvrdý a odolný voči poškodeniu a navyše sa vyznačuje jasnou, teplou farbou. Vďaka tomu, že je prvok vyrobený zo surového dreva, môžete mu dodať iný vzhľad aj úpravou podľa vlastných predstáv. Takúto dosku môžete pokryť bezfarebným lakom, aby sa zachoval borovicový vzor alebo ju natrieť pastelovou farbou vami zvoleného moridla, čím fasáda získa originálny šarm.
Technické špecifikácie
| Marka | Floorpol |
|---|---|
| Počet kusov v balení | 5 |
| Typ produktu | Fasádne dosky |
| Materiál | Borovica |
| Pokrytie | 2,1 m² |
| Šírka produktu | 140 mm |
| Hrúbka produktu | 19 mm |
| Hmotnosť (kg) | 21,95 kg |
| Farba | Prirodzené |
| Farebná skupina | Prirodzené |
| Pokyny na inštaláciu | Na pásy alebo na stenu |
| Typ balenia | Balenie |
| záruka výrobcu | 2 roky |
| Kód produktu | 5907508715694 |

1850 + recenzí










