DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Stavba
- Drevo a dosky
- Fasádne panely a dosky
- Fasádne dosky
- Fasádna doska Max 17 x 130 x 3000 mm 2,34 m2
Fasádna doska Max 17 x 130 x 3000 mm 2,34 m2
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Fasádna doska Max 17 x 130 x 3000 mm 2,34 m23-7 dní44,95 €36,55 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Fasádna doska Max bude užitočná pri dokončovacích prácach mimo budovy. Vďaka použitiu tohto prvku bude fasáda vášho domu veľmi estetická. Dosky sú vyrobené z odolného borovicového dreva veľmi vysokej kvality. Drevo z tohto stromu je navyše ľahké, takže fasáda nebude príliš zaťažovať konštrukciu.
Vlastnosti a výhody
Drevené fasádne úpravy sú obľúbené v moderných aranžmánoch. Vyznačujú sa tiež módnym škandinávskym štýlom. Max fasádna doska 17 x 130 x 3000 mm 2,34 m2 vám umožní odkazovať sa na prírodu vo vašom usporiadaní. Vďaka nemu skrášlite nielen fasádu vášho domu. Môže sa tiež stať materiálom na stavbu letných domov alebo altánkov. S ním môžete v záhrade vybudovať prvky drobnej architektúry. Fasádna doska Max má špeciálne navrhnutý profil. To uľahčuje upevnenie prvku na montážne lišty. Na jeho okrajoch je pero a drážka. Vďaka tomu môžete rýchlo a pevne spojiť niekoľko prvkov dohromady. Fasádna doska Max nie je impregnovaná. Naša ponuka obsahuje špeciálne prípravky, ktoré ochránia drevo pred vlhkosťou a poškodením.
- Prírodný produkt
Technické špecifikácie
| Počet kusov v balení | 6 |
|---|---|
| Typ produktu | Fasádne dosky |
| Materiál | Borovica |
| Trieda dreva | AB |
| Pokrytie | 2,34 m² |
| Šírka produktu | 130 mm |
| Hrúbka produktu | 17 mm |
| Hmotnosť (kg) | 21,88 kg |
| Farba | Prirodzené |
| Farebná skupina | Prirodzené |
| Návod na údržbu | Neimpregnované |
| Návod na inštaláciu | Na montážnych pásoch |
| Typ balenia | Balenie |
| záruka výrobcu | 2 roky |
| Kód produktu | 5907508717704 |

1850 + recenzí









