DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Montážne doplnky
- Upevňovacie a spojovacie prvky
- Hmoždinky
- Fischer FUR kolíky rámu 10 x 135 mm 4 ks.
Fischer FUR kolíky rámu 10 x 135 mm 4 ks.
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Fischer FUR kolíky rámu 10 x 135 mm 4 ks.3-7 dní12,06 €9,80 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Rámová hmoždinka je nástroj, ktorý bude užitočný pre začiatočníkov aj skúsených domácich majstrov. Na jeho výrobu bol použitý odolný, mechanicky odolný materiál, ktorý dlho nestratí svoje vlastnosti. Z nezmenenej funkčnosti konštrukcie sa tak môžete tešiť dlhší čas.
Vlastnosti a výhody
Rámovú hmoždinku môže použiť začiatočník aj skúsený kutil. Prácu je možné úspešne vykonať pomocou jednoduchého skrutkovača - ak takýto nástroj nemáte, ponúkame vám rôzne modely skrutkovačov zo sortimentu našej predajne. Pomocou produktu môžete na stenu nielen zavesiť obrazy alebo police, ale aj pripevniť nábytok. Vďaka tomu budú stabilnejšie a nebudú sa hýbať pri každodennom používaní. Výrobok je tiež odolný voči veľkému zaťaženiu a mechanickému poškodeniu. Zabráni sa tým príliš rýchlej strate stability vašej konštrukcie a umožní vám na ňu zavesiť o niečo ťažšie predmety.
- Odporúča sa na inštaláciu do úzkych otvorov a širokých montáží
- Schválené ETA pre mnohé upevňovacie prvky do betónu a muriva
- Jedinečná technológia platní uľahčuje prispôsobenie sa povrchu
Technické špecifikácie
| Dĺžka produktu | 135 mm |
|---|---|
| Priemer produktu | 10 mm |
| Hmotnosť produktu | 188 g |
| Veľkosť vŕtačky | 10 mm |
| Maximálne zaťaženie | 180 kg |
| Typ balenia | Balenie |
| Materiál | Nylon a oceľ |
| Farebná skupina | Šedá |
| Kód produktu | 8590369454696 |

1850 + recenzí









