DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Montážne doplnky
- Upevňovacie a spojovacie prvky
- Hmoždinky
- Fischer FUR kolíky rámu 10 x 80 mm 4 ks.
Fischer FUR kolíky rámu 10 x 80 mm 4 ks.
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Fischer FUR kolíky rámu 10 x 80 mm 4 ks.3-7 dní10,10 €8,21 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Na vytvorenie stabilného držiaka pre vaše obrázky alebo police môžete použiť kolíky na rám. Produkt sa výborne hodí aj na pripevnenie nábytku k stene - to zabezpečí jeho stabilitu. Prvok je vhodný na použitie nielen skúsenými, ale aj začínajúcimi kutilmi, ktorí si chcú interiér dokončiť sami.
Vlastnosti a výhody
Pomocou rámovej hmoždinky vytvoríte stabilnú montáž, ktorá určite udrží váš obraz alebo poličku. Môžete ho použiť aj na stabilizáciu nábytku priskrutkovaním k stene. Prvok môže byť ľahko inštalovaný aj neskúseným domácim majstrom, pretože práca nevyžaduje špecializované zručnosti. S pripevnením výrobku vám môže pomôcť bežný skrutkovač, ktorý nájdete v každej domácej dielni. Hmoždinka vám umožní vytvárať štruktúry, ktoré zostanú stabilné a odolné po mnoho rokov. Je odolný voči drobným mechanickým poraneniam a veľkému zaťaženiu. Vďaka tomu sa neuvoľní ani keď naň zavesíte o niečo ťažšiu policu.
- Odporúča sa na inštaláciu do úzkych otvorov a širokých montáží
- Schválené ETA pre mnohé upevňovacie prvky do betónu a muriva
- Jedinečná technológia platní uľahčuje prispôsobenie sa povrchu
Technické špecifikácie
| Dĺžka produktu | 80 mm |
|---|---|
| Priemer produktu | 10 mm |
| Hmotnosť produktu | 30 g |
| Veľkosť vŕtačky | 10 mm |
| Maximálne zaťaženie | 29 kg |
| Typ balenia | Balenie |
| Typ hlavy | Zapustené |
| Materiál | Nylon a oceľ |
| Farebná skupina | Šedá |
| Kód produktu | 8590369454672 |

1850 + recenzí









