DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Montážne doplnky
- Upevňovacie a spojovacie prvky
- Hmoždinky
- Fischer KDH sklopné čapy 4 x 80 mm 2 ks.
Fischer KDH sklopné čapy 4 x 80 mm 2 ks.
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Fischer KDH sklopné čapy 4 x 80 mm 2 ks.3-7 dní8,35 €6,79 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Výklopný čap sa používa na vytváranie upevňovacích prvkov do materiálov zo stavebných dosiek, drevotrieskových dosiek, sadrokartónu a betónových tvárnic. Výrobok je celý vyrobený z lakovanej ocele, chránený proti korózii vrstvou zinku. Inštalácia sklopného čapu je jednoduchá a rýchla, pretože okrem vyvŕtania otvoru na vami zvolenom mieste nepotrebujete žiadne náradie.
Vlastnosti a výhody
Sklopná hmoždinka je produkt, ktorý vám umožní vytvárať upevňovacie prvky na plochách s prázdnymi priestormi. Patria sem sadrokartón, stavebná doska, drevotrieska a betónové tvárnice. Výrobok je celý vyrobený z ocele potiahnutej zinkovou vrstvou, ktorá ho chráni pred koróziou. Z tohto dôvodu si zachováva svoje vlastnosti po dlhú dobu. Jeho konštrukcia umožňuje jednoduché zloženie a rozloženie. Nepotrebujete žiadne zložité nástroje a je to rýchle a jednoduché. Výrobok má výklopnú montáž, ktorá sa po vložení do vyvŕtaného otvoru sama uzavrie. Je tiež vybavený stropným hákom, na ktorý je možné pripevniť rôzne predmety. Naša ponuka obsahuje ďalšie produkty z tejto kategórie.
- Jednoduchá inštalácia vďaka ťažnej pružine pre ľahké otváranie
- Na stavebné materiály, sadrokartónové dosky a sadrokartónové dosky vystužené vláknami, otvory v podlahových doskách, ľahké stavebné dosky z drevenej vlny, drevotrieskové dosky a preglejky
Technické špecifikácie
| Typ produktu | Sklápacie a pružinové upevňovacie prvky pre sadrokartónové dosky |
|---|---|
| Počet kusov v balení | 2 |
| Typ balenia | Balenie |
| Marka | Fisher |
| Dĺžka produktu | 80 mm |
| Veľkosť vŕtačky | 14 mm |
| Priemer závitu | 14 mm |
| Priemer produktu | 14 mm |
| Maximálne zaťaženie | 84342 kg |
| Farebná skupina | Strieborná |
| Materiál | oceľ |
| Kód produktu | 8590369843421 |

1850 + recenzí










