DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Stavba
- Drevo a dosky
- Dekoračné drevo
- Floorpol drevený kotúč, priem Hrúbka 100-200 mm 35 mm borovica
Floorpol drevený kotúč, priem Hrúbka 100-200 mm 35 mm borovica
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Floorpol drevený kotúč, priem Hrúbka 100-200 mm 35 mm borovica3-7 dní4,17 €3,39 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Drevený kotúč Floorpol z borovice môžete použiť ako základ na chodníky alebo terasy. Môžete ním obložiť aj celý štvorec. Drevený kotúč odolá veľkej záťaži, preto ho možno využiť aj ako príjazdovú cestu alebo často využívaný chodník pred domom. Produkt môžete použiť aj vo vnútri budov podľa vašej predstavy!
Vlastnosti a výhody
Floorpol drevený kotúč, pr. Hrúbka 100-200 mm Borovica 35 mm je prírodný produkt, ktorý sa ľahko používa a je všestranný. Skvele sa bude hodiť v záhrade, kde vyznačí cestičku medzi záhonmi alebo zeleninovou záhradou. Dá sa použiť v interiéri aj exteriéri. Drevený kotúč z borovice Floorpol možno použiť ako dekoratívny stojan na rastliny. Ak sa venujete ručným prácam, disk môžete použiť ako stabilný základ pre vašu sochu. Pomocou rôznych druhov dlát môžete ozdobiť aj povrch kotúča a vyryť naň ozdobné vzory. Predajne Castorama ponúkajú široký výber drevených diskov. Ide o modely rôznych priemerov. Overte si ich dostupnosť na našej stránke.
- Prírodný produkt
- Jednoduchosť použitia
- Všestranné využitie
Technické špecifikácie
| šírka (cm) | 20 cm |
|---|---|
| Hrúbka produktu | 35 mm |
| Hmotnosť (kg) | 0,5 kg |
| Typ balenia | ks |
| Materiál | Borovica |
| výška (cm) | 3,5 cm |
| Hĺbka (cm) | 20 cm |
| Kód produktu | 5907508719067 |

1850 + recenzí









