DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Stavba
- Drevo a dosky
- Fasádne panely a dosky
- Fasádne dosky
- Floorpol Otoczak fasádna doska 28 x 137 x 3000 mm 1,64 m2
Floorpol Otoczak fasádna doska 28 x 137 x 3000 mm 1,64 m2
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Floorpol Otoczak fasádna doska 28 x 137 x 3000 mm 1,64 m23-7 dní38,25 €31,09 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Tu ponúkaný typ fasádnej dosky vám umožní vytvoriť jedinečnú povrchovú úpravu stien rôznych budov. Môžete si s ním vytvoriť dom v horskom, rustikálnom alebo škandinávskom štýle. Fasáda z borovicových dosiek vynikne prirodzenou, jasnou a teplou farbou a trvácnosťou, vďaka ktorej vám bude slúžiť roky.
Vlastnosti a výhody
Tu prezentovanú dosku môžete použiť ako obklad na fasádu rôznych typov budov - obytných, verejných alebo komerčných. Tento typ prírodného materiálu vám umožní vytvoriť jedinečný dom v horskom, rustikálnom alebo škandinávskom štýle - vynikne od ostatných. Doska je vyrobená z borovicového dreva, preto sa vyznačuje jasnou, teplou farbou a odolnosťou, vďaka čomu vám bude slúžiť dlhú dobu. Tento model je mierne zaoblený, vďaka čomu bude vaša fasáda trochu pripomínať zrubové domy. Táto doska je vyrobená zo surového dreva, takže máte plnú šancu upraviť jej vzhľad - môžete ju prelakovať moridlom alebo iným farebným prípravkom na drevo, prípadne zachovať jej prírodný charakter a prelakovať bezfarebným lakom.
Technické špecifikácie
| Marka | Floorpol |
|---|---|
| Počet kusov v balení | 4 |
| Typ produktu | Fasádne dosky |
| Materiál | Borovica |
| Trieda dreva | AB |
| Pokrytie | 1,64 m² |
| Šírka produktu | 137 mm |
| Hrúbka produktu | 28 mm |
| Hmotnosť (kg) | 25,32 kg |
| Farba | Prirodzené |
| Farebná skupina | Prirodzené |
| Pokyny na inštaláciu | Na rámových pásoch, rozstup 40 - 60 cm |
| Typ balenia | Balenie |
| záruka výrobcu | 2 roky |
| Kód produktu | 5907508714635 |

1850 + recenzí










