DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Kuchyňa
- Kuchynské drezy
- Žulové kuchynské drezy
- Franke AZG 661-E kameň šedý drez
Franke AZG 661-E kameň šedý drez
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Franke AZG 661-E kameň šedý drez3-7 dní264,57 €215,10 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Kamenný šedý drez Franke AZG je odolný voči náhlym zmenám teplôt a poškriabaniu, takže si dlho zachová svoj estetický vzhľad. Výrobok je odolný voči UV žiareniu. Vďaka tomu zostane jeho povrch dokonale sivý. Model má dve komory, vďaka čomu sa pohodlne používa.
Vlastnosti a výhody
Kamenný sivý drez Franke AZG 661-E má dve komory. Vďaka tomu do nej môžete umiestniť špinavý riad a tiež opláchnuť ovocie či zeleninu. Na odkvapkávač môžete položiť čisté, mokré poháre. Výrobok je vyrobený z fragranitu, a preto je odolný voči poškodeniu spojenému s každodenným používaním. Horúci hrniec môžete pokojne umiestniť do drezu. Výrobok je odolný voči vysokým teplotám. Kamenný šedý drez Franke AZG zostane bez škrabancov. Výrobok má matný povrch. Vďaka sivej farbe bude drez dokonale vyzerať v modernom interiéri. Môžete ho zapadnúť aj do priemyselného aranžmánu. Pozrite si aj ďalšie farebné prevedenia drezov Franke.
- Záruka dlhodobého používania
- Odolné voči poškriabaniu, vysokým teplotám, nárazom
- Odolný voči u-lúčom - farby nevyblednú
- Redukuje rast baktérií až o 99%
Technické špecifikácie
| Typ produktu | Umývadlo a odkvapkávač |
|---|---|
| Počet kusov v balení | 1 |
| Typ balenia | Jednotlivo/po kusoch |
| záruka výrobcu | 15 rokov |
| Marka | Franke |
| Dĺžka produktu | 1120 mm |
| Hĺbka prídavnej komory | 150 mm |
| Hĺbka hlavnej priehradky | 215 mm |
| Minimálna šírka skrinky | 800 mm |
| Veľkosť odtoku (imperiálne jednotky) | 3½" |
| Šírka produktu | 600 mm |
| Vnútorné rozmery | 482 x 442 x 215, 264 x 287 x 115 mm |
| Výška produktu | 305 mm |
| séria | Antea |
| Spôsob montáže | Zapustené |
| Počet komôr | 2 |
| Farebná skupina | Šedá |
| Farba | Kamenná šedá |
| Hmotnosť produktu | 17,72 kg |
| Zahrnuté | Odtok, sifón |
| Tvar produktu | Lichobežníkový |
| Skončiť | Matný |
| Reverzibilné | Možnosť zmeny smeru |
| Informácie o údržbe | Všetko, čo potrebujete, je špongia alebo nylonová kefa s čistiacim prostriedkom a umývanie krúživými pohybmi, nezabudnite dôkladne opláchnuť všetky zvyšky čistiaceho prostriedku, ktoré zostali po čistení. |
| Návod na inštaláciu | Zapustené do pracovnej dosky |
| Kód produktu | 7612981942359 |

1850 + recenzí









