DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Kuchyňa
- Kuchynské drezy
- Žulové kuchynské drezy
- Franke Basis 611-62 kameň šedý drez
Franke Basis 611-62 kameň šedý drez
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Franke Basis 611-62 kameň šedý drez3-7 dní211,77 €172,17 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Kamenný šedý drez Franke Basis 611-62 je zárukou dlhodobého používania a vysokej estetiky. Materiál je trvácny, odolný voči poškriabaniu a vysokým teplotám a má jedinečný odtieň. Farba nevybledne vplyvom času ani UV žiarenia. Povrch s použitím modernej technológie tiež znižuje rast baktérií o 99%.
Vlastnosti a výhody
Kamenošedý drez Franke Basis 611-62 je dokončovacím prvkom každého moderného, škandinávskeho a dokonca aj klasického interiéru. Vyzerá skvele na tmavších a svetlejších doskách. Skladá sa z jednej veľkej komory a odkvapkávača v podobe police. Môžete tam umiestniť kuchynské doplnky, čo značne uľahčuje organizáciu. Kamenný šedý drez Franke Basis 611-62 je dokonale dokončený. To zaručuje dlhodobé používanie. Materiál je odolný voči poškriabaniu, vysokým teplotám a náhodným nárazom. Neodfarbuje sa vplyvom UV žiarenia. Moderná technológia tiež znižuje rast baktérií o 99%. Prezrite si ďalšie modely zo série Basis v našej ponuke a vyberte si produkt do vašej kuchyne!
- Záruka dlhodobého používania
- Odolné voči poškriabaniu, vysokým teplotám, nárazom
- Odolný voči u-lúčom - farby nevyblednú
- Technológia znižuje rast baktérií až o 99 %
Technické špecifikácie
| Typ produktu | Umývadlo a odkvapkávač |
|---|---|
| Počet kusov v balení | 1 |
| Typ balenia | Jednotlivo/po kusoch |
| záruka výrobcu | 15 rokov |
| Marka | Franke |
| Dĺžka produktu | 735 mm |
| Hĺbka hlavnej priehradky | 200 mm |
| Minimálna šírka skrinky | 450 mm |
| Veľkosť odtoku (imperiálne jednotky) | 3½" |
| Šírka produktu | 600 mm |
| Vnútorné rozmery | 340 x 420 x 200 mm |
| Výška produktu | 305 mm |
| séria | Základ |
| Spôsob montáže | Zapustené |
| Počet komôr | 1 |
| Farebná skupina | Šedá |
| Farba | Kamenná šedá |
| Hmotnosť produktu | 13,58 kg |
| Zahrnuté | Odtok, sifón |
| Tvar produktu | Obdĺžnikový |
| Tvar prepadu | Obdĺžnikový |
| Skončiť | Matný |
| Reverzibilné | Možnosť zmeny smeru |
| Informácie o údržbe | Všetko, čo potrebujete, je špongia alebo nylonová kefa s čistiacim prostriedkom a umývanie krúživými pohybmi, nezabudnite dôkladne opláchnuť všetky zvyšky čistiaceho prostriedku, ktoré zostali po čistení. |
| Návod na inštaláciu | Zapustené do pracovnej dosky |
| Kód produktu | 7612986211122 |

1850 + recenzí









