DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Kuchyňa
- Kuchynské vodovodné batérie
- Franke Sirius L Výsuvná drezová batéria chróm / kameň šedá
Franke Sirius L Výsuvná drezová batéria chróm / kameň šedá
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Franke Sirius L Výsuvná drezová batéria chróm / kameň šedá3-7 dní138,05 €112,24 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Drezová batéria Franke Sirius L Pull-Out chróm/kamenná sivá je kombináciou funkčnosti a odolnej konštrukcie. Vhodné na montáž do kuchyne. Výsuvný výtok a ergonomická páka zaisťujú vysoký komfort používania. V našej predajni nájdete aj ďalšie možnosti kuchynského príslušenstva z kolekcie Sirius L Pull-Out.
Vlastnosti a výhody
Drezová batéria Franke Sirius L Pull-Out chróm/kamenná sivá je základným vybavením každej kuchyne. Je vyrobený z kvalitných materiálov - mosadze a nerezovej ocele. Táto kombinácia je zárukou, že vám výrobok bude slúžiť dlhé roky bez poruchy. Konštrukcia je odolná voči poškodeniu. Navyše ho ľahko očistíte od nečistôt. Na tesnosť karosérie je dlhodobá záruka. Nemusíte sa báť, že by sa inštalácia počas používania poškodila. Výsuvná chrómová/kamenná sivá drezová batéria Franke Sirius L sa vyznačuje predovšetkým vyťahovacím výtokom. Vďaka tomu zeleninu či ovocie jednoducho opláchnete. Pomocou páky môžete presne nastaviť teplotu vody a výkon prúdu. Vodovodný kohútik sa ľahko inštaluje. Má voľne stojacu konštrukciu, takže sa dá namontovať priamo do drezu.
- Dlhoročné bezproblémové používanie
- Dlhá záruka na tesnosť karosérie
- Ľahko umývateľná zelenina a ovocie
- Vyťahovací výtok
Technické špecifikácie
| Typ produktu | Batéria |
|---|---|
| Počet kusov v balení | 1 |
| Typ balenia | Jednotlivo/po kusoch |
| Marka | Franke |
| Priemer hlavy | 35 mm |
| Šírka produktu | 212 mm |
| Výška produktu | 333 mm |
| séria | Sirius L Side výsuv |
| Typ výtoku | L |
| Farba | Kamenná šedá |
| Materiál | Mosadz a nehrdzavejúca oceľ |
| Kód produktu | 7612986165012 |

1850 + recenzí










