DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Kuchyňa
- Kuchynské vodovodné batérie
- Franke Sirius L Výsuvná drezová batéria chrómová / biela
Franke Sirius L Výsuvná drezová batéria chrómová / biela
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Franke Sirius L Výsuvná drezová batéria chrómová / biela3-7 dní138,05 €112,24 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Vyťahovacia chrómová/biela drezová batéria Franke Sirius L je štýlová, pohodlná na používanie a odolná. Vhodné do každej kuchyne. Má voľne stojacu konštrukciu, takže ho môžete namontovať priamo do drezu. Tento model vodovodnej batérie z kolekcie Sirius L Pull-Out je dostupný v niekoľkých farbách. Skontrolujte a priraďte ich k svojmu usporiadaniu.
Vlastnosti a výhody
Vyťahovacia chrómová/biela drezová batéria Franke Sirius L bola navrhnutá a vyrobená s dôrazom na najmenší detail. Jeho konštrukcia pozostáva predovšetkým z nehrdzavejúcej ocele a mosadze. Táto kombinácia zaručuje dlhé roky bezproblémového používania. Telo je tesné, takže nie je možnosť straty vody. Prezentovaná batéria má univerzálnu farbu, ktorá sa hodí k väčšine aranžmánov. Tvar L nielen zaujímavo vyzerá, ale zaisťuje aj pohodlné používanie. Výsuvná chrómová/biela drezová batéria Franke Sirius L má výsuvný výtok. Toto je obzvlášť funkčná možnosť pri plnení riadu, umývaní ovocia alebo čistení samotného drezu. Ergonomická páka umožňuje presné nastavenie teploty vody a výkonu prúdu.
- Dlhoročné bezproblémové používanie
- Dlhá záruka na tesnosť karosérie
- Ľahko umývateľná zelenina a ovocie
- Vyťahovací výtok
Technické špecifikácie
| Typ produktu | Batéria |
|---|---|
| Počet kusov v balení | 1 |
| Typ balenia | Jednotlivo/po kusoch |
| Marka | Franke |
| Priemer hlavy | 35 mm |
| Šírka produktu | 212 mm |
| Výška produktu | 333 mm |
| séria | Sirius L Side výsuv |
| Typ výtoku | L |
| Farba | Polárna biela |
| Materiál | Mosadz a nehrdzavejúca oceľ |
| Kód produktu | 7612986165029 |

1850 + recenzí










