DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA
Blog

06.10.2023
Interiérový dizajn a zariadenie
Typy vaní – pretože nie každá vaňa je rovnaká!
Podľa toho, koľko miesta v kúpeľni máte, si môžete vybrať voľne stojacu alebo vstavanú vaňu. K dispozícii sú rohové a obdĺžnikové modely. Vďaka tomu s...
čítať celé

06.10.2023
Interiérový dizajn a zariadenie
Stropné a nástenné svietidlá - estetický a praktický prvok každého interiéru
Svetlo do značnej miery ovplyvňuje vzhľad a usporiadanie interiéru. Postarajte sa preto o estetické a funkčné zariadenia. Stropné a nástenné svietidlá...
čítať celé

06.10.2023
Inštalácie
Krby – moderné a tradičné modely pre každého
Systém ústredného kúrenia vo vašej domácnosti je komplexný systém. Zahŕňa mnoho prvkov, ktorých správna inštalácia a výber vás zahreje aj v tých najch...
čítať celé
Hodnotenie Heuréka
- Úvod
- Montážne doplnky
- Zámky a vložky
- Povrchové zámky
- Gamma povrchový zámok
Gamma povrchový zámok
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Gamma povrchový zámok3-7 dní35,57 €28,92 € bez DPH
Kompletné špecifikácie
Detaily produktu
Informácie o produkte
Vlastnosti a výhody
- Pre štrbinové kľúče
- S gombíkom
Technické špecifikácie
| Typ produktu | Povrchový zámok |
|---|---|
| Počet kusov v balení | 1 |
| Typ balenia | Jednotlivo/po kusoch |
| záruka výrobcu | 2 roky |
| Dĺžka produktu | 95 mm |
| Maximálna hrúbka dverí | 49 mm |
| Vzdialenosť medzi montážnymi bodmi | 70 mm |
| Vzdialenosť od otvoru pre kľúč po kolík | 60 mm |
| Šírka produktu | 49 mm |
| Výška produktu | 68 mm |
| Typ zámku | Zámok na skrutku |
| Farebná skupina | Hnedá |
| Farba | Hnedá |
| Materiál | Plast a oceľ |
| Kód produktu | 5907635600207 |
Tovar zaradený v kategóriách

1850 + recenzí








