DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA
Blog

06.10.2023
Interiérový dizajn a zariadenie
Typy vaní – pretože nie každá vaňa je rovnaká!
Podľa toho, koľko miesta v kúpeľni máte, si môžete vybrať voľne stojacu alebo vstavanú vaňu. K dispozícii sú rohové a obdĺžnikové modely. Vďaka tomu s...
čítať celé

06.10.2023
Interiérový dizajn a zariadenie
Stropné a nástenné svietidlá - estetický a praktický prvok každého interiéru
Svetlo do značnej miery ovplyvňuje vzhľad a usporiadanie interiéru. Postarajte sa preto o estetické a funkčné zariadenia. Stropné a nástenné svietidlá...
čítať celé

06.10.2023
Inštalácie
Krby – moderné a tradičné modely pre každého
Systém ústredného kúrenia vo vašej domácnosti je komplexný systém. Zahŕňa mnoho prvkov, ktorých správna inštalácia a výber vás zahreje aj v tých najch...
čítať celé
Hodnotenie Heuréka
- Úvod
- Kuchyňa
- Diely a príslušenstvo pre kuchynský nábytok
- Zásuvky do skriniek
- Innovo korpus kuchynskej linky 100 cm biela
Innovo korpus kuchynskej linky 100 cm biela
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Innovo korpus kuchynskej linky 100 cm biela3-7 dní86,72 €70,51 € bez DPH
Kompletné špecifikácie
Detaily produktu
Technické špecifikácie
| Typ produktu | Spodná skrinka |
|---|---|
| Počet kusov v balení | 1 |
| Typ balenia | Jednotlivo/po kusoch |
| záruka výrobcu | 25 rokov |
| Marka | |
| Hĺbka (cm) | 57 cm |
| Hrúbka produktu | 18 mm |
| šírka (cm) | 100 cm |
| Voľné miesto | 65 mm |
| výška (cm) | 90,4 cm |
| séria | Innovo |
| Typ tela | Spodná časť |
| Počet políc | 1 |
| Vrátane upevňovacích prvkov a spojov | Vrátane upevňovacích prvkov a spojov |
| Hmotnosť (kg) | 26,9 kg |
| Vrátane pántov | Pánty dostupné samostatne |
| Farebná skupina | biely |
| Farba | biely |
| Materiál | Drevotrieska a polyetylén s vysokou hustotou (HDPE) |
| Skončiť | Matný |
| Kompatibilita | Kuchynské skrinky a čelá skriniek |
| Vyžaduje sa montáž | Vyžaduje sa montáž |
| Kód produktu | 5059340241852 |
Tovar zaradený v kategóriách

1850 + recenzí










