DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Kuchyňa
- Kuchynské drezy
- Žulové kuchynské drezy
- Gracia 1-miskový granitový drez s krátkym odkvapkávačom a čiernou batériou
Gracia 1-miskový granitový drez s krátkym odkvapkávačom a čiernou batériou
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Gracia 1-miskový granitový drez s krátkym odkvapkávačom a čiernou batériou3-7 dní138 €112,20 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Gracia 1-miskový granitový drez s krátkym odkvapkávačom a čiernou batériou vám poskytne pohodlie pri umývaní riadu. Model je vyrobený z kremeňa a živice, čo zaručuje odolnosť voči škvrnám, vysokým teplotám a poškriabaniu. Drez má odkvapkávač, ktorý sa vám bude hodiť na odkladanie panvíc alebo mokrého riadu. Sada obsahuje batériu, ktorá farebne ladí s celokom
Vlastnosti a výhody
Gracia 1-miskový granitový drez s krátkym odkvapkávačom a čiernou batériou sa bude skvele vynímať v modernej kuchyni s bielym nábytkom. Obojstranný prepadový model je vyrobený z kremeňa a živice. Vďaka tomu je odolný voči škvrnám a ľahko sa čistí. Odolný voči vysokým teplotám je aj jednomiskový granitový drez Gracia s krátkym odkvapkávačom a čiernou batériou. Vďaka tomu v nej môžete bez obáv nechať horúci hrniec. Model je odolný voči poškriabaniu, takže si dlho zachová svoj estetický vzhľad. Produkt série Gracia je zapustený do pracovnej dosky. Drez je dodávaný s granitovou batériou, ktorá vytvára estetický celok. V našom sortimente nájdete model s odkvapkávačom v pieskovom farebnom prevedení
- Moderný dizajn
- Žulový kohútik
- Odkvapkávač
- Reverzibilný model
- Rozmery komory: 340 x 360 mm
Technické špecifikácie
| Typ balenia | ks |
|---|---|
| Hĺbka produktu | 149,8 mm |
| Minimálna šírka skrinky | 450 mm |
| Priemer odtoku | 91 mm |
| séria | Gracia |
| Počet komôr | 1 |
| Zahrnuté | Drez, sifón bez automatickej zástrčky, granitová batéria |
| S prevodom | Vrátane transferu |
| Farebná skupina | čierna |
| Farba | čierna |
| Tvar prepadu | Obdĺžnikový |
| Kód produktu | 5901986901402 |

1850 + recenzí








