DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Montážne doplnky
- Upevňovacie a spojovacie prvky
- Upevňovacie systémy
- Gumové podlahové úchyty Qlima 4 ks.
Gumové podlahové úchyty Qlima 4 ks.
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Gumové podlahové úchyty Qlima 4 ks.3-7 dní16,93 €13,77 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Gumové podlahové držiaky Qlima sú príslušenstvom, ktoré vám uľahčí inštaláciu klimatizácie. Sú odolné a vydržia veľké zaťaženie. Kľučky budú veľmi dobre fungovať v domácom prostredí, kde chcete znížiť hlučnosť klimatizácie. V našom sortimente nájdete aj ďalšie príslušenstvo ku klimatizáciám, ktoré uľahčí ich používanie
Vlastnosti a výhody
Gumové podlahové madlá Qlima, 4 kusy, sú súpravou madiel vyrobených z gumy a kovu. Vďaka tomu máte zaručenú ich odolnosť a pevnosť. Rukoväte vydržia hmotnosť až osemdesiat kilogramov. Sú teda vhodné pre väčšinu domácich spotrebičov. Gumové podlahové držiaky Qlima sú univerzálne. Pasujú na všetky klimatizácie. Použitie gumených prvkov znižuje hluk generovaný externou klimatizačnou jednotkou. Vďaka tomu si u vás doma užijete ticho a chlad. Rukoväte tiež absorbujú vibrácie vyplývajúce z prevádzky zariadenia. Naša ponuka zahŕňa veľmi veľký výber klimatizácií a príslušenstva k nim určených. Nájdete tu prvky, ktoré zlepšujú vaše pohodlie pri používaní týchto zariadení
- Uľahčia inštaláciu klimatizácie
- Absorbujú vibrácie
- Znižujú hluk generovaný vonkajšou jednotkou
- Odolá zaťaženiu do 80 kg
- Vydržia zaťaženie až 80 kg
Technické špecifikácie
| Počet kusov v balení | 4 |
|---|---|
| Typ balenia | Balenie |
| Marka | Qlima |
| Hĺbka produktu | 40 mm |
| Šírka produktu | 40 mm |
| Výška produktu | 50 mm |
| Maximálne zaťaženie | 80 kg |
| Hmotnosť produktu | 300 g |
| Farebná skupina | Viacfarebné |
| Materiál | Guma a kov |
| Kód produktu | 8713508732145 |

1850 + recenzí








