DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Montážne doplnky
- Príslušenstvo na dvere
- Dverové kukátka
- Hľadáčik 16 60-85 satén
Hľadáčik 16 60-85 satén
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Hľadáčik 16 60-85 satén3-7 dní26,43 €21,49 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Kukátko je prvok namontovaný na dverách - poskytuje pocit bezpečia, pretože umožňuje pozorovať návštevníkov predtým, ako ich pozvete dovnútra. Je saténovej farby, takže ho môžete úspešne kombinovať s inými metalickými prvkami. Navrhovaný sortiment zahŕňa aj iné typy priezorov
Vlastnosti a výhody
Kukátko sa bude hodiť v každej domácnosti – umožní vám jednoducho skontrolovať, kto stojí pri vašich dverách, čím obyvateľom poskytne pocit bezpečia. S jeho funkčnosťou budete spokojní, pretože zaručuje výnimočne čistý obraz – svojich hostí úspešne rozpoznáte. Vyzerá elegantne, pretože je v módnej saténovej farbe. Vďaka vynikajúcej odolnosti zostane dlho v perfektnom stave, takže ho nebudete musieť často vymieňať. Hľadáčik si môžete pripevniť sami alebo využiť pomoc špecialistu, ak s takouto prácou nemáte skúsenosti. V navrhovanom sortimente sú aj ďalšie typy tohto produktu, takže si ľahko vyberiete model, ktorý sa bude najlepšie hodiť do vášho bytu.
- Vonkajší priemer oka: 30 mm
- Odolný voči mechanickému poškodeniu
- Dlhá životnosť
- Veľký zorný uhol
- Perfektná optika
- S klapkou
Technické špecifikácie
| Priemer produktu | 16 mm |
|---|---|
| Minimálna hrúbka dverí | 65 mm |
| Maximálna hrúbka dverí | 80 mm |
| Typ balenia | Jednotlivo/po kusoch |
| záruka výrobcu | 2 roky |
| Materiál | Znam |
| Farba | Saténový chróm |
| Kód produktu | 8413023072275 |

1850 + recenzí








