DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Montážne doplnky
- Príslušenstvo na dvere
- Dverové kukátka
- Hľadáčik Mod 7 16 35-60 saténový
Hľadáčik Mod 7 16 35-60 saténový
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Hľadáčik Mod 7 16 35-60 saténový3-7 dní23,81 €19,36 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Hľadáčik je pripevnený k dverám – umožňuje vám kontrolovať, kto stojí pred vaším bytom, čím vám dáva pocit bezpečia. Je saténovej farby, takže ho môžete úspešne kombinovať s prvkami v rovnakej farbe. V navrhovanom sortimente sú aj ďalšie typy hľadáčikov - sami si vyberiete model, ktorý potrebujete
Vlastnosti a výhody
Hľadáčik poskytne pocit bezpečia vám aj ostatným obyvateľom – umožňuje vám pozorovať chodbu, takže si môžete skontrolovať, kto vás navštevuje skôr, ako vpustíte hostí do vášho domova. Je saténovej farby, takže bude perfektným doplnkom do moderného prostredia. Vďaka výbornej odolnosti bude dlho perfektne slúžiť svojmu účelu. Bol dokončený s výnimočnou presnosťou, takže svojich hostí ľahko rozpoznáte - kukátko poskytuje vynikajúcu viditeľnosť. Môžete si ho nainštalovať sami alebo využiť služby profesionála, ak nemáte skúsenosti s dokončovaním dverí. V navrhovanom sortimente sú aj ďalšie typy tohto produktu, takže si ľahko vyberiete verziu, ktorá najlepšie vyhovuje vašim potrebám
- Vonkajší priemer oka: 30 mm
- Odolný voči mechanickému poškodeniu
- Dlhá životnosť
- Veľký uhol zorného poľa
- Perfektná optika
- S klapkou
Technické špecifikácie
| Priemer produktu | 16 mm |
|---|---|
| Minimálna hrúbka dverí | 35 mm |
| Maximálna hrúbka dverí | 60 mm |
| Typ balenia | Jednotlivo/po kusoch |
| záruka výrobcu | 2 roky |
| Materiál | Znam |
| Farba | Saténový chróm |
| Kód produktu | 8413023072282 |

1850 + recenzí








