DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Kuchyňa
- Diely a príslušenstvo pre kuchynský nábytok
- Hotové zostavy kuchynského nábytku
- Hotová zostava kuchynského nábytku Eco 1,8m, dub sonoma
Hotová zostava kuchynského nábytku Eco 1,8m, dub sonoma
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Hotová zostava kuchynského nábytku Eco 1,8m, dub sonoma3-7 dní259 €210,57 € bez DPH
Pri kúpe produktu je potrebné zvoliť a
uhradiť paletovú prepravu.
Detaily produktu
Informácie o produkte
Hotová zostava kuchynského nábytku z dubu Eco Sonoma predstavuje rýchly spôsob, ako si zariadiť kuchyňu. Zostava pozostáva zo skrinky pod umývadlo, skrinky a zásuvky pod doskou a troch závesných skriniek vrátane jednej nad digestorom. Všetok nábytok je vyrobený z dubovej drevotriesky. Sada je určená pre milovníkov hnedého dreva s viditeľnou kresbou.
Vlastnosti a výhody
Neviete ako si zariadiť kuchyňu? Záleží vám na dobrom vzhľade a funkčnosti? Hotová zostava kuchynského nábytku z dubu Eco Sonoma je riešením, ktoré hľadáte. Vďaka komplexnej montáži hotového nábytku ušetríte čas a peniaze na najímanie architektov. Hotová zostava kuchynského nábytku Eco 1,8m dub sonoma pozostáva zo zostavy stojacich a závesných skriniek. Nájdete v nej ako skrinky na široký, dvojmiskový drez, tak aj závesnú skrinku. Môžete naň nainštalovať kapucňu. Sada obsahuje aj jednu zásuvku. Vďaka takejto širokej výbave sa vám zmestí všetko vaše kuchynské náradie. Nábytok navyše dokonale zapadne do svetlého interiéru. Môže za to hnedý odtieň dubového dreva.
- Nastaviteľný prívesok; cena nezahŕňa dosku, domáce spotrebiče, kuchynské doplnky; nie je možné upravovať zloženie súpravy
Technické špecifikácie
| Typ balenia | nastaviť |
|---|---|
| Nastaviť dĺžku | 180 cm |
| Hĺbka spodných skriniek | 460 mm |
| Hĺbka horných skriniek | 306 mm |
| Veľkosť misky pántu | 26 mm |
| Počet spodných skriniek | 2 |
| Počet horných skriniek | 3 |
| Mechanizmus dverí | Valček |
| Vrátane rukoväte | Vrátane rukoväte |
| Zahrnuté | skrinka pod umývadlo 80 cm; spodná skrinka so zásuvkou 40 cm; závesná odkvapová skrinka 60 cm; závesná skrinka 80 cm; závesná skrinka 40 cm |
| Farba | Dub sonoma, biela |
| Materiál | Drevotrieska |
| Štýl | Moderné |
| Cieľová miestnosť | Kuchyňa |
| Vyžaduje sa montáž | Vyžaduje sa montáž |
| Kód produktu | 5906365563271 |

1850 + recenzí










