DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Stavba
- Drevo a dosky
- Konštrukčné drevo
- Krokvy
- Impregnovaný okraj 70 x 140 x 4000 mm
Impregnovaný okraj 70 x 140 x 4000 mm
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Impregnovaný okraj 70 x 140 x 4000 mm3-7 dní53,44 €43,44 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Lemovanie je užitočné pri vytváraní striech, pretože umožňuje ich podopretie. Používa sa pri stavbe nielen rodinných domov, ale aj hospodárskych budov a záhradných altánkov. Je impregnovaný, takže nie je náchylný na škodlivé účinky vlhkosti. Navrhovaná ponuka obsahuje rôzne rozmery tohto produktu.
Vlastnosti a výhody
Okraj je navrhnutý tak, aby podopieral strechu budovy – umožňuje preniesť zaťaženie stropu na steny, čím sa minimalizuje riziko zrútenia konštrukcie. Výrobok využívajú nielen stavebné firmy, ale aj bežní kutilovia vyrábajúci záhradné altánky či hojdačky - ľahko si ho upravíte podľa vlastných predstáv. Drevený predmet je odolný voči ohybu, prasknutiu a inému mechanickému poškodeniu, takže bude dlho perfektne plniť svoju funkciu. Je impregnovaný, takže nie je náchylný na škodlivé účinky vlhkosti, húb a plesní. Rozmery produktu si jednoducho prispôsobíte individuálnym potrebám, pretože navrhovaný sortiment zahŕňa rôzne druhy.
- Zelená impregnovaná
Technické špecifikácie
| Dĺžka produktu | 4000 mm |
|---|---|
| šírka (cm) | 400 cm |
| Hrúbka produktu | 70 mm |
| Hmotnosť (kg) | 27 kg |
| Typ balenia | Jednotlivo/po kusoch |
| Materiál | Borovica |
| Farba | zelená |
| Farebná skupina | zelená |
| výška (cm) | 7 cm |
| Hĺbka (cm) | 7 cm |
| Kód produktu | 5908283312016 |

1850 + recenzí








