DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA
Blog

06.10.2023
Interiérový dizajn a zariadenie
Typy vaní – pretože nie každá vaňa je rovnaká!
Podľa toho, koľko miesta v kúpeľni máte, si môžete vybrať voľne stojacu alebo vstavanú vaňu. K dispozícii sú rohové a obdĺžnikové modely. Vďaka tomu s...
čítať celé

06.10.2023
Interiérový dizajn a zariadenie
Stropné a nástenné svietidlá - estetický a praktický prvok každého interiéru
Svetlo do značnej miery ovplyvňuje vzhľad a usporiadanie interiéru. Postarajte sa preto o estetické a funkčné zariadenia. Stropné a nástenné svietidlá...
čítať celé

06.10.2023
Inštalácie
Krby – moderné a tradičné modely pre každého
Systém ústredného kúrenia vo vašej domácnosti je komplexný systém. Zahŕňa mnoho prvkov, ktorých správna inštalácia a výber vás zahreje aj v tých najch...
čítať celé
Hodnotenie Heuréka
- Úvod
- Kuchyňa
- Kuchynské spotrebiče
- Varné dosky
- Indukčná varná doska Samsung NZ64B5045FK
Indukčná varná doska Samsung NZ64B5045FK
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Indukčná varná doska Samsung NZ64B5045FK3-7 dní519,78 €422,59 € bez DPH
Kompletné špecifikácie
Detaily produktu
Informácie o produkte
Vlastnosti a výhody
- Kombinovaná flexibilná zóna
- Wi-Fi pripojenie
- Tepelný index
- Možnosť inštalácie v jednej rovine s pracovnou doskou
- Dotykové ovládanie
Technické špecifikácie
| Typ produktu | Vyhrievacia doska |
|---|---|
| Počet kusov v balení | 1 |
| Typ balenia | Jednotlivo/po kusoch |
| Marka | Samsung |
| Hĺbka (cm) | 4,8 cm |
| šírka (cm) | 52 cm |
| výška (cm) | 59 cm |
| Typ vykurovacej dosky | Indukcia |
| Funkcie | Časovač, zosilňovač, kombinované polia, indikátor tepla, automatické vypnutie, možnosť montáže v jednej rovine s pracovnou doskou, vstavané Wi-Fi |
| Vykurovací výkon | 7400 W |
| Výstupný výkon | 7400 W |
| Farebná skupina | čierna |
| Farba | čierna |
| Hmotnosť (kg) | 11 kg |
| Kód produktu | 8806094320763 |
Tovar zaradený v kategóriách

1850 + recenzí











