DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Kuchyňa
- Kuchynské spotrebiče
- Varné dosky
- Indukčná varná doska Samsung NZ64M3NM1BB
Indukčná varná doska Samsung NZ64M3NM1BB
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Indukčná varná doska Samsung NZ64M3NM1BB3-7 dní351,04 €285,40 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Indukčnú varnú dosku Samsung NZ64M3NM1BB je možné nainštalovať do kuchyne. Umožňuje efektívnu prípravu jedál. Varná doska sa vyznačuje intuitívnym ovládaním vďaka dotykovému panelu. Navyše je vybavený funkciou Power Boost. Indikátor zvyškového tepla chráni pred popálením po varení.
Vlastnosti a výhody
Indukčná varná doska Samsung NZ64M3NM1BB je produkt používaný v kuchyni. Toto zariadenie vám umožní efektívne pripravovať jedlá. Varenie na varnej doske sa stane skutočným potešením. Vďaka funkcii Power Boost to tiež zaberie málo času. Umožňuje rýchle prevarenie vody alebo iného pripraveného jedla. Indukčná varná doska Samsung NZ64M3NM1BB sa ľahko používa. Dotykový panel poskytuje intuitívne ovládanie a bezplatnú reguláciu teploty vykurovania na všetkých vykurovacích zónach. Varná doska má tiež časovač a funkciu automatického vypnutia. Indikátor zvyškového tepla chráni pred popálením od vyhrievaného poľa. Ďalšie vykurovacie platne nájdete v predajniach Castorama.
- Intuitívne dotykové ovládanie
- Indikátor zvyškového tepla
- Funkcia Power Boost
- Dotykové ovládanie
Technické špecifikácie
| Typ produktu | Vyhrievacia doska |
|---|---|
| Počet kusov v balení | 1 |
| Typ balenia | Jednotlivo/po kusoch |
| Marka | Samsung |
| Hĺbka (cm) | 5,7 cm |
| šírka (cm) | 52 cm |
| výška (cm) | 59 cm |
| Typ vykurovacej dosky | Indukcia |
| Funkcie | Funkcia Auto Pan Detector, automatické vypnutie, indikátor ohrevu, booster, časovač |
| Vykurovací výkon | 7200 W |
| Výstupný výkon | 7200 W |
| Farebná skupina | čierna |
| Farba | čierna |
| Hmotnosť (kg) | 10,5 kg |
| Kód produktu | 8806088757261 |

1850 + recenzí











