DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Stavba
- Okná, dvere a schody
- Vonkajšie a technické dvere
- Interiérové dvere Calisto 80 ľavé, dub horský
Interiérové dvere Calisto 80 ľavé, dub horský
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Interiérové dvere Calisto 80 ľavé, dub horský3-7 dní226,60 €184,22 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Interiérové dvere Calisto ľavé, dub horský, veľmi dobre poslúžia ako vchodové dvere do bytu. Vďaka vysokej odolnosti ich môžete nainštalovať na často používané miesta, nemusíte sa báť, že by rýchlo stratili svoj jedinečný vzhľad. Vďaka ich klasickému vzhľadu a jednoduchému tvaru ich ľahko zladíte do vášho bytu
Vlastnosti a výhody
Vnútorné dvere Calisto 80 ľavé, dub horský, sú vyrobené z odolných materiálov, vďaka čomu sú odolné voči akémukoľvek poškodeniu. Môžete ich nainštalovať na miesta, ktoré sú často používané, bez obáv, že rýchlo stratia svoj jedinečný vzhľad. Výrobok je odolný voči poveternostným vplyvom. Vnútro tohto modelu je vyplnené pevnou zvukovo izolačnou doskou, ktorá zaisťuje dobrú zvukovú izoláciu. Nemusíte sa báť, že by sa vnútri bytu ozývali hlasy zo schodiska. Interiérové dvere Calisto ľavé, dub horský, ozdobia Vašu stavbu vďaka atraktívnemu vzhľadu dyhy. Ak hľadáte produkt s inou šírkou alebo s opačným smerom otvárania, pozrite si ponuku Castorama
- Klasický vzhľad
- Jednoduchá forma
- Atraktívny vzor dyhy
- Úroveň ochrany proti vlámaniu: A
- Veľkosť dverí: 80
Technické špecifikácie
| Šírka produktu | 900 mm |
|---|---|
| Hrúbka produktu | 203 mm |
| Výška produktu | 2065 mm |
| Zahrnuté | Sada stúpačiek a nosníka zárubne |
| Typ balenia | Jednotlivo/po kusoch |
| záruka výrobcu | 2 roky |
| Farba | Dub horský |
| Farebná skupina | Hnedá |
| Materiál | Drevotrieska a HDF doska |
| Glazované | Neglazované |
| Vrátane rámu dverí | Vrátane rámu |
| Hmotnosť produktu | 52,5 kg |
| Hrúbka dverí | 39 mm |
| Smer otvárania dverí | Vľavo |
| Kód produktu | 5908443182831 |

1850 + recenzí









