DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Stavba
- Okná, dvere a schody
- Interiérové dvere Norton 80 ľavé, dub šedý
Interiérové dvere Norton 80 ľavé, dub šedý
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Interiérové dvere Norton 80 ľavé, dub šedý3-7 dní197,41 €160,50 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Interiérové dvere Norton ľavý sivý dub zaistia pokoj a bezpečnosť pre vás a vašich blízkych. Krídlo ochráni interiér bytu aj pred hlukom zvonku, a to vďaka akustickej izolácii v triede tridsaťdva decibelov. Výrobok je vyrobený z MDF a HDF dosiek. Spolu s dverami dostanete zárubňu, prah a sadu kovania
Vlastnosti a výhody
Hľadáte moderné dvere do bytu alebo kancelárie? V tejto úlohe dokonale poslúžia interiérové dvere Norton ľavý sivý dub. Vďaka nim ochránite svoj domov pred votrelcami a hlukom zvonku. Koeficient akustickej izolácie prezentovaného dverného krídla je tridsaťdva decibelov. Interiérové dvere Norton 80 ľavý sivý dub znižujú o túto hodnotu hlasitosť zvukov zo schodiska. To znamená, že vo vašej domácnosti alebo kancelárii bude ticho. Krídlo dverí je vyplnené LDF doskou. Ak si vyberiete prezentovaný produkt, sada obsahuje: horný štítok a hliníkový prah, kľučku a vložky zámku. Dverné krídlo je súčasťou kolekcie Norton, v našej ponuke sú aj iné farebné varianty, rozmery a pravé dvere
- Hmotnosť produktu: 56 kg
Technické špecifikácie
| Typ produktu | Vnútorné predné dvere |
|---|---|
| Počet kusov v balení | 1 |
| Akýsi balík | Kus |
| séria | Norton |
| Smer otvárania | Vľavo |
| Šírka dverí | 800 mm |
| Hrúbka dverí | 46 mm |
| šírka (cm) | 89 cm |
| výška (cm) | 207 cm |
| Materiál | HDF doska a MDF doska |
| Vnútorný materiál dverného krídla | Drevovláknitá doska s nízkou hustotou (LDF) |
| Glazované | Neglazované |
| Farba | Dub sivý |
| Vrátane rámu dverí | Vrátane rámu |
| Počet zámkov | 2 |
| Zahrnuté | Sada kovania: kľučka, horná doska, vložky, hliníkový prah |
| Dizajn produktu | Dyhované |
| Redukcia hluku | 32 dB(A) |
| Osud | Stavebníctvo; vnútorné schodiskové vchodové dvere |
| záruka výrobcu | 2 roky |
| Kód produktu | 5908305876021 |

1850 + recenzí










