DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Stavba
- Okná, dvere a schody
- Interiérové dvere Norton 90 ľavé, dub šedý
Interiérové dvere Norton 90 ľavé, dub šedý
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Interiérové dvere Norton 90 ľavé, dub šedý3-7 dní197,41 €160,50 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Interiérové dvere Norton ľavý sivý dub sú spôsobom, ako ochrániť váš byt alebo kanceláriu pred neoprávneným vstupom. Ticho vo vašich interiéroch zabezpečí aj krídlo dverí - súčiniteľ akustickej izolácie výrobku je tridsaťdva decibelov. Sada dverí obsahuje kľučku, vložky pre dva zámky, horný nápis a hliníkový prah.
Vlastnosti a výhody
Interiérové dvere Norton ľavý sivý dub vám zabezpečia istotu a pokoj vo vašej domácnosti alebo kancelárii. Krídlo je vybavené dvoma zámkami a tvorí bariéru, ktorá bráni votrelcom vniknúť. Výrobok je vyrobený z pevných MDF a HDF dosiek a je tiež vyplnený LDF doskou, ktorá spevní a spevní celú konštrukciu. Interiérové dvere Norton 90 ľavý sivý dub sa vyznačujú vysokým koeficientom akustickej izolácie. Krídlo zníži hladinu hluku vstupujúceho zvonku do bytu o tridsaťdva decibelov. Vo vašom byte či kancelárii bude pokoj a ticho. Sada dverí obsahuje sadu kovania a zárubne. Produkt je súčasťou rodiny Norton. Máme aj ľavý model a krídla v iných farbách a rozmeroch
- Hmotnosť produktu: 61 kg
Technické špecifikácie
| Typ produktu | Vnútorné predné dvere |
|---|---|
| Počet kusov v balení | 1 |
| Akýsi balík | Kus |
| séria | Norton |
| Smer otvárania | Vľavo |
| Šírka dverí | 900 mm |
| Hrúbka dverí | 46 mm |
| šírka (cm) | 99 cm |
| výška (cm) | 207 cm |
| Materiál | HDF doska a MDF doska |
| Vnútorný materiál dverného krídla | Drevovláknitá doska s nízkou hustotou (LDF) |
| Glazované | Neglazované |
| Farba | Dub sivý |
| Vrátane rámu dverí | Vrátane rámu |
| Počet zámkov | 2 |
| Zahrnuté | Sada kovania: kľučka, horná doska, vložky, hliníkový prah |
| Dizajn produktu | Dyhované |
| Redukcia hluku | 32 dB(A) |
| Osud | Stavebníctvo; vnútorné schodiskové vchodové dvere |
| záruka výrobcu | 2 roky |
| Kód produktu | 5908305876045 |

1850 + recenzí











