DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Stavba
- Okná, dvere a schody
- Vnútorné dvere
- Interiérové dvere Windoor Calisto 80 pravé, dub sonoma
Interiérové dvere Windoor Calisto 80 pravé, dub sonoma
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Interiérové dvere Windoor Calisto 80 pravé, dub sonoma3-7 dní226,60 €184,22 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Vnútorné dvere Windoor Calisto pravé dub sonoma využijete ako vchodové dvere do bytu alebo kancelárie. Sú vyplnené odolnou MDF drevovláknitou doskou a vyrobené s dôrazom na detail. Na výrobok sa vzťahuje 2-ročná záruka. V ponuke Castorama sú aj ďalšie modely dverí zo série Calisto.
Vlastnosti a výhody
Vstup do bytu alebo obchodných priestorov vyžaduje spoľahlivú ochranu pred nepozvanými osobami. Vnútorné dvere Windoor Calisto 80 pravé, dub sonoma, Vám takúto ochranu poskytnú a zároveň budú atraktívnym prvkom úpravy bytu. Výrobok je vyplnený pevnou MDF drevovláknitou doskou, ktorá ovplyvňuje jeho akustickoizolačné vlastnosti. Vďaka decentným a univerzálnym farbám dubu sonoma je krídlo vhodné pre vstupy zo schodiska do bytu, kancelárie, skladu alebo technickej miestnosti. Vnútorné dvere Windoor Calisto pravé, dub sonoma, vám poslúžia dlho a účinne ochránia interiér vášho domova. Ak potrebujete dvere inej šírky, prezrite si našu širokú ponuku, ktorá zahŕňa modely s rôznymi technickými parametrami.
- Klasický vzhľad
- Jednoduchá forma
- Atraktívny vzor dyhy
- Veľkosť dverí: 80
- Výplň z MDF dosky
Technické špecifikácie
| Šírka produktu | 870 mm |
|---|---|
| Hrúbka produktu | 110 mm |
| Výška produktu | 2120 mm |
| séria | Calisto |
| Typ balenia | Jednotlivo/po kusoch |
| záruka výrobcu | 2 roky |
| Materiál | Drevotrieska strednej hustoty (MDF) |
| Farba | Dub sonoma |
| Hmotnosť (kg) | 36 kg |
| Smer otvárania dverí | Správny |
| Veľkosť dverí | 90 |
| Kód produktu | 5908443230761 |

1850 + recenzí








