DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Stavba
- Okná, dvere a schody
- Interiérové dvere Windoor Calisto 90 pravé, dub sonoma
Interiérové dvere Windoor Calisto 90 pravé, dub sonoma
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Interiérové dvere Windoor Calisto 90 pravé, dub sonoma3-7 dní222,36 €180,78 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Vnútorné dvere Windoor Calisto pravé, dub sonoma, vám poslúžia na zabezpečenie vstupu do vášho bytu alebo obchodných priestorov. Krídlo dverí je vyplnené odolnou MDF drevovláknitou doskou. Súčasťou ponúkaného produktu je aj zárubňa. V ponuke Castorama sú aj ďalšie modely interiérových dverí.
Vlastnosti a výhody
Kúpa vchodových dverí do bytu alebo kancelárie je investíciou do zabezpečenia priestorov. Výberom vnútorných dverí Windoor Calisto 90 pravé, dub sonoma, získate solídne skonštruovaný výrobok, ktorý vám bude slúžiť dlhé roky. MDF drevovláknitá doska použitá na jej výplň je zodpovedná nielen za odolnosť, ale aj za zvukovoizolačné vlastnosti dverí. Vďaka univerzálnej farbe dub sonoma sa krídlo dverí hodí ku každému štýlu interiéru. Vnútorné dvere Windoor Calisto pravé dub sonoma sú tiež možnosťou pre ľudí, ktorí nechcú kupovať zárubňu samostatne, pretože je súčasťou dverného krídla. Pozrite si aj ďalšie modely interiérových dverí v našej širokej ponuke.
- Klasický vzhľad
- Jednoduchá forma
- Atraktívny vzor dyhy
Technické špecifikácie
| Marka | Windoor |
|---|---|
| séria | Calisto |
| Typ produktu | Predné dvere so zárubňou |
| Smer otvárania dverí | Správny |
| Šírka produktu | 986 mm |
| Výška produktu | 2065 mm |
| Hrúbka produktu | 39 mm |
| Materiál | MDF doska potiahnutá fóliou |
| Farba | Dub sonoma |
| Zvukovo izolačné vlastnosti | 30 dB |
| záruka výrobcu | 2 roky |
| Kód produktu | 5908443230730 |

1850 + recenzí








