DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Stavba
- Okná, dvere a schody
- Vnútorné dvere
- Izbové dvere
- Izbové dvere Connemara 90, pravé, borovica bez uzlov
Izbové dvere Connemara 90, pravé, borovica bez uzlov
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Izbové dvere Connemara 90, pravé, borovica bez uzlov3-7 dní184,22 €149,78 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Pravostranné bezuzlové borovicové izbové dvere Connemara sú skvelou voľbou do obývačky, pracovne, jedálne a iných domácich miestností. Dverné krídlo z masívneho a lepeného dreva má hladký povrch a prírodný vzhľad. V prípade potreby ich môžete natrieť alebo nalakovať. Dvere môžete namontovať na pánty alebo do posuvného systému. Ponúkame aj dvojitú verziu dverného krídla s pántami na ľavej strane.
Vlastnosti a výhody
Pravé bezuzlové borovicové izbové dvere Connemara 90 budú vyzerať skvele v kancelárii, obývačke, jedálni a iných domácich miestnostiach. Oceníte ich najmä vtedy, ak vaša predsieň nemá okná. Krídlo so sklenenými tabuľami z matného, tvrdeného skla prepúšťa slnečné svetlo. Vďaka tomu bude vaša chodba svetlejšia. Interiéry miestností zároveň zostanú neviditeľné. Rám produktu je vyrobený z ochuteného a lepeného borovicového dreva a vyplnený HDF panelmi. Izbové dvere Connemara, pravé, vyrobené z bezuzlovej borovice, sú potiahnuté dyhou, ktorá im dodáva prirodzený vzhľad a hladký povrch. Krídlo dverí môžete natrieť alebo nalakovať. Dvere môžete namontovať pomocou pántov, ktoré sú súčasťou súpravy, alebo posuvným systémom. Pripravili sme pre vás veľký výber modelov krídel z kolekcie Connemara.
- Možnosť lakovania alebo lakovania
- Jemný povrch
- Prirodzený vzhľad
- Prírodné drevo
Technické špecifikácie
| Šírka produktu | 944 mm |
|---|---|
| Hrúbka produktu | 40 mm |
| Výška produktu | 2025 mm |
| séria | Connemara |
| Typ balenia | Jednotlivo/po kusoch |
| záruka výrobcu | 2 roky |
| Materiál | Borovica |
| Farba | Borovica |
| Farebná skupina | Prirodzené |
| Vrátane rámu dverí | Bez rámu |
| Hmotnosť (kg) | 25,5 kg |
| Typ dverí | Plný |
| Typ zasklenia | Čiastočné zasklenie |
| Orientácia krídla dverí | Vertikálne |
| Zahrnuté | Zámok a pánty |
| Vrátane rukoväte | Bez rukoväte |
| Smer otvárania dverí | Správny |
| Veľkosť dverí | 90 |
| Kód produktu | 5908272431179 |

1850 + recenzí








