DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Stavba
- Okná, dvere a schody
- Vnútorné dvere
- Izbové dvere
- Izbové dvere Roma 70 pravé, dub strieborný
Izbové dvere Roma 70 pravé, dub strieborný
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Izbové dvere Roma 70 pravé, dub strieborný3-7 dní79,61 €64,73 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Izbové dvere Roma pravý strieborný dub je možné inštalovať do miestnosti, kde si chcete zachovať súkromie. Dvere s jednoduchou montážou si môžete zostaviť sami pomocou nástrojov dostupných doma. Výrobok je vyrobený z kvalitnej MDF dosky a potiahnutý fóliou. Vďaka tomu vyzerajú štýlovo a sú odolné voči mechanickému poškodeniu.
Vlastnosti a výhody
Izbové dvere Roma 70 pravý strieborný dub sa vyznačujú veľmi jednoduchou montážou, ktorú zvládnete aj svojpomocne. Pomocou niekoľkých jednoduchých nástrojov môžete krídlo pripevniť správnym spôsobom. Tým bude interiér funkčne dokončený. Izbové dvere Roma pravý strieborný dub sú vyrobené z masívneho materiálu, MDF dosky. Krídlo bolo vyplnené stabilizátorom a vrchná časť bola pokrytá fóliou. Vďaka tomu je výrobok odolný voči poškriabaniu, zlomeniu, deformáciám a inému mechanickému poškodeniu. Sada obsahuje zámok a pánty. Vďaka tomu si ho môžete nainštalovať ihneď po zakúpení. Odporúčame vám pozrieť si aj ďalšie modely dverí série Roma dostupné na našej webovej stránke.
- Povrch podobný drevu
- Vystužené stabilizačnou výplňou
Technické špecifikácie
| Šírka produktu | 744 mm |
|---|---|
| Hrúbka produktu | 40 mm |
| Výška produktu | 2040 mm |
| séria | Rómovia |
| Typ balenia | Jednotlivo/po kusoch |
| záruka výrobcu | 2 roky |
| Materiál | Drevotrieska strednej hustoty (MDF) |
| Farba | Strieborný dub |
| Farebná skupina | Strieborná |
| Vrátane rámu dverí | Bez rámu |
| Hmotnosť (kg) | 15,22 kg |
| Typ dverí | Plný |
| Typ zasklenia | Čiastočné zasklenie |
| Orientácia krídla dverí | Vertikálne |
| Zahrnuté | Zámok a pánty |
| Vrátane rukoväte | Bez rukoväte |
| Smer otvárania dverí | Správny |
| Veľkosť dverí | 70 |
| Kód produktu | 5908443128341 |

1850 + recenzí








