DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Stavba
- Okná, dvere a schody
- Vnútorné dvere
- Izbové dvere
- Izbové dvere Roma 70 pravé, orech sever
Izbové dvere Roma 70 pravé, orech sever
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Izbové dvere Roma 70 pravé, orech sever3-7 dní79,61 €64,73 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Severné izbové dvere Roma pravý orech sú prvotriednym produktom, ktorý dobre poslúži v rodinnej aj komerčnej výstavbe. Vysoká kvalita spracovania a odolnosť proti mechanickému poškodeniu – vďaka týmto vlastnostiam si dvere zachovajú svoj vzhľad po mnoho rokov. Nízka hmotnosť tohto modelu uľahčuje montáž a používanie.
Vlastnosti a výhody
Vyberte si jedinečné izbové dvere Roma 70 severný orech pravé, ktoré zmenia vzhľad miestnosti. Jedná sa o prvotriedny produkt, ktorý bude dobre fungovať v moderných interiéroch, ako aj v interiéroch zariadených v klasickom štýle. Je to vďaka povrchovej úprave odolnou povrchovou fóliou severný orech. Tento model navyše využíva sklo, ktoré dodáva eleganciu. Pravé izbové dvere Roma severný orech majú nízku hmotnosť, čo uľahčuje ich prepravu a inštaláciu. Ich otváranie by navyše nemalo spôsobiť žiadne problémy. Výplň tohto modelu tvorí štruktúra v tvare včelieho plástu, ktorá zabezpečuje stabilizáciu. V našej ponuke nájdete aj ďalšie produkty zo série Roma.
- Nízka hmotnosť pre jednoduchú montáž a prepravu
- Jednoduché ovládanie dverí
- Estetické spracovanie
Technické špecifikácie
| Šírka produktu | 744 mm |
|---|---|
| Hrúbka produktu | 40 mm |
| Výška produktu | 2035 mm |
| séria | Rómovia |
| Typ balenia | Jednotlivo/po kusoch |
| záruka výrobcu | 2 roky |
| Farba | Severný orech |
| Farebná skupina | Hnedá |
| Vrátane rámu dverí | Bez rámu |
| Hmotnosť (kg) | 16 kg |
| Typ zasklenia | Čiastočné zasklenie |
| Orientácia krídla dverí | Vertikálne |
| Vrátane rukoväte | Bez rukoväte |
| Smer otvárania dverí | Správny |
| Veľkosť dverí | 70 |
| Kód produktu | 5908443208586 |

1850 + recenzí








