DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Stavba
- Okná, dvere a schody
- Vnútorné dvere
- Izbové dvere
- Izbové dvere Roma 80 ľavé, dub sonoma
Izbové dvere Roma 80 ľavé, dub sonoma
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Izbové dvere Roma 80 ľavé, dub sonoma3-7 dní89 €72,36 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Rómske ľavé dubové dvere izby Sonoma dobre izolujú hluk. Vďaka tomu budú dobre fungovať v miestnostiach určených na prácu aj oddych. Model vyrobený z MDF dosky využijete vo svojej obývačke alebo kancelárii. Dvere s povrchom pripomínajúcim drevo sú obohatené o saténové presklenie. Svetlý model doplní usporiadanie klasického interiéru.
Vlastnosti a výhody
Ľavé izbové dvere Roma 80, dub sonoma, sa vyznačujú klasickým dizajnom. Povrch pripomínajúci drevo je spestrený tromi saténovými lazúrami. Svetlý model bude dobre fungovať v klasickom, elegantnom a útulnom dekore. Ľavé izbové dvere Roma, dub sonoma, sú vyrobené z odolnej MDF dosky. Materiál na báze dreva robí krídlo dverí odolné voči mechanickému poškodeniu v dôsledku intenzívneho používania. Model zo série Roma je zmarený. Vďaka tomu si jeho povrch zachová pôvodný vzhľad po celé roky. Dvere dobre izolujú hluk. Vďaka tomu bude krídlo dobre fungovať v kancelárii, kde vám poskytne pohodlné pracovné podmienky. Model bude vhodný aj do obývačky. Pozrite si aj našu ponuku dverí bez skla.
- Jemný povrch
- Pevné spracovanie
- Modulárny dizajn
Technické špecifikácie
| Šírka produktu | 844 mm |
|---|---|
| Hrúbka produktu | 65 mm |
| Výška produktu | 2035 mm |
| séria | Rómovia |
| Typ balenia | Jednotlivo/po kusoch |
| záruka výrobcu | 2 roky |
| Materiál | Drevotrieska strednej hustoty (MDF) |
| Farba | Dub sonoma |
| Farebná skupina | Béžová |
| Vrátane rámu dverí | Bez rámu |
| Hmotnosť (kg) | 23 kg |
| Typ dverí | Plný |
| Typ zasklenia | Čiastočné zasklenie |
| Orientácia krídla dverí | Vertikálne |
| Zahrnuté | Zámok a pánty |
| Vrátane rukoväte | Bez rukoväte |
| Smer otvárania dverí | Vľavo |
| Veľkosť dverí | 80 |
| Kód produktu | 5900121335256 |

1850 + recenzí








