DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Stavba
- Okná, dvere a schody
- Vnútorné dvere
- Izbové dvere
- Izbové dvere Roma 80 pravé, dub strieborný
Izbové dvere Roma 80 pravé, dub strieborný
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Izbové dvere Roma 80 pravé, dub strieborný3-7 dní89 €72,36 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Izbové dvere Roma pravý strieborný dub sú vyrobené z mimoriadne pevného a odolného materiálu MDF dosky. Vyznačujú sa vysokou kvalitou spracovania a vysokou odolnosťou proti mechanickému poškodeniu. Povrch potiahnutý ochrannou fóliou nielen atraktívne vyzerá, ale sa aj ľahko čistí. Súčasťou produktu sú zámky a pánty.
Vlastnosti a výhody
Izbové dvere Roma 80 pravé dub strieborný je dverné krídlo s univerzálnym využitím. Môžete ich zladiť do mnohých interiérov a tak ich efektne dokončiť. Dvere zo série Roma sa výborne hodia do jedálne, kuchyne, špajze alebo spálne. Boli navrhnuté s ohľadom na moderný interiér a ich konzistentnú povrchovú úpravu. Tlmená farba strieborného dubu sa dokonale hodí k svetlým stenám a industriálnym dekorom. Izbové dvere Roma pravý strieborný dub dobre poslúžia aj v rustikálnom usporiadaní priestorov. Sú vyrobené z kvalitnej MDF dosky. Sú vysoko odolné voči mechanickému poškodeniu. Na našej stránke sme pre Vás pripravili široký výber pravých a ľavých krídel. Nájdete tu aj modely plné, priestorové a podrezané.
- Povrch podobný drevu
- Vystužený stabilizačnou výplňou
Technické špecifikácie
| Šírka produktu | 844 mm |
|---|---|
| Hrúbka produktu | 40 mm |
| Výška produktu | 2040 mm |
| séria | Rómovia |
| Typ balenia | Jednotlivo/po kusoch |
| záruka výrobcu | 2 roky |
| Materiál | Drevotrieska strednej hustoty (MDF) |
| Farba | Strieborný dub |
| Farebná skupina | Strieborná |
| Vrátane rámu dverí | Bez rámu |
| Hmotnosť (kg) | 16,38 kg |
| Typ dverí | Plný |
| Typ zasklenia | Čiastočné zasklenie |
| Orientácia krídla dverí | Vertikálne |
| Zahrnuté | Zámok a pánty |
| Vrátane rukoväte | Bez rukoväte |
| Smer otvárania dverí | Správny |
| Veľkosť dverí | 80 |
| Kód produktu | 5908443128365 |

1850 + recenzí










