DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Stavba
- Okná, dvere a schody
- Vnútorné dvere
- Izbové dvere
- Izbové dvere Roma 80 pravé, orech sever
Izbové dvere Roma 80 pravé, orech sever
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Izbové dvere Roma 80 pravé, orech sever3-7 dní92 €74,80 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Severné izbové dvere rómsky pravý orech sú funkčným prvkom bytového stolárstva. Majú presklenie, ktoré prepúšťa prirodzené svetlo do interiéru. Navyše sa vyznačujú pevnou konštrukciou. V predajni Castorama nájdete aj ďalšie návrhy dverí z kolekcie Roma, ktoré sa líšia vzhľadom a rozmermi. Vďaka tomu ich zladíte do každej miestnosti.
Vlastnosti a výhody
Severné izbové dvere Roma 80 pravý orech majú pevnú konštrukciu. Sú vyrobené z odolných dosiek s ľahkou, ale pevnou voštinovou výplňou medzi nimi. Navyše je na povrchu fólia, ktorá dodáva dvierkam vzor a farbu. Prezentované severné izbové dvere Roma pravý orech majú presklenie, ktoré prepúšťa prirodzené svetlo do miestnosti. Okrem toho, že budú dobre fungovať v spálňach, môžete si ich nainštalovať aj do domácej pracovne. Majú ľahkú, ale pevnú štruktúru vďaka plástovej výplni. Vďaka tomu vám budú slúžiť dlho. Pripevníte ich rovnako rýchlo a bez pomoci profesionála. Prezrite si všetky modely dverí v obchode Roma a priraďte ich k akémukoľvek otvoru dverí vo vašej domácnosti.
- Nízka hmotnosť pre jednoduchú montáž a prepravu
- Jednoduché ovládanie dverí
- Estetické spracovanie
Technické špecifikácie
| Šírka produktu | 844 mm |
|---|---|
| Hrúbka produktu | 40 mm |
| Výška produktu | 2035 mm |
| séria | Rómovia |
| Typ balenia | Jednotlivo/po kusoch |
| záruka výrobcu | 2 roky |
| Farba | Severný orech |
| Farebná skupina | Hnedá |
| Vrátane rámu dverí | Bez rámu |
| Hmotnosť (kg) | 17 kg |
| Typ zasklenia | Čiastočné zasklenie |
| Orientácia krídla dverí | Vertikálne |
| Vrátane rukoväte | Bez rukoväte |
| Smer otvárania dverí | Správny |
| Veľkosť dverí | 80 |
| Kód produktu | 5908443208562 |

1850 + recenzí








