DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Stavba
- Okná, dvere a schody
- Vnútorné dvere
- Izbové dvere
- Izbové dvere Roma 90 ľavé, dub sonoma
Izbové dvere Roma 90 ľavé, dub sonoma
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Izbové dvere Roma 90 ľavé, dub sonoma3-7 dní123 €100 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Izbové dvere rómske ľavé dub Sonoma sú fóliované, takže si dlho zachovajú svoj estetický vzhľad. Model vyrobený z MDF dosky dokonale izoluje zvuky. Dvere budú dobre fungovať v kancelárii, kde potrebujete ticho. Model sa vyznačuje povrchom podobným drevu so saténovou lazúrou. Krídlo bude dobre fungovať v klasickom dekore.
Vlastnosti a výhody
Ľavé izbové dvere Roma 90, dub sonoma, sa vyznačujú klasickým dizajnom. Model má povrch podobný drevu v tlmenej farbe. Krídlo bolo obohatené o tri saténové presklenia. Vďaka tomu budú dvere spálne dobre pôsobiť v elegantnom a klasickom usporiadaní. Model dokonale izoluje zvuky prichádzajúce z iných miestností. Vďaka tomu vám dvere rómske ľavé dub Sonoma poslúžia vo vašej kancelárii, kde vám poskytnú komfortné pracovné podmienky. Krídlo dobre poslúži aj v obývačke. Model je vyrobený z odolného materiálu na báze dreva. Na výrobu dvierok bola použitá MDF doska. Vďaka tomu je fóliovaný model odolný voči poškodeniu vyplývajúcemu z intenzívneho používania. Naša ponuka obsahuje viac rozmerov dverí z kolekcie Roma.
- Jemný povrch
- Pevné spracovanie
- Modulárny dizajn
Technické špecifikácie
| Šírka produktu | 990 mm |
|---|---|
| Hrúbka produktu | 65 mm |
| Výška produktu | 2070 mm |
| séria | Rómovia |
| Typ balenia | Jednotlivo/po kusoch |
| záruka výrobcu | 2 roky |
| Materiál | Drevotrieska strednej hustoty (MDF) |
| Farba | Dub sonoma |
| Farebná skupina | Béžová |
| Vrátane rámu dverí | Bez rámu |
| Hmotnosť (kg) | 25 kg |
| Typ dverí | Plný |
| Typ zasklenia | Čiastočné zasklenie |
| Orientácia krídla dverí | Vertikálne |
| Zahrnuté | Zámok a pánty |
| Vrátane rukoväte | Bez rukoväte |
| Smer otvárania dverí | Vľavo |
| Kód produktu | 5900121335270 |

1850 + recenzí








