DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Stavba
- Okná, dvere a schody
- Vnútorné dvere
- Izbové dvere
- Izbové dvere Roma 90 pravé, dub sonoma
Izbové dvere Roma 90 pravé, dub sonoma
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Izbové dvere Roma 90 pravé, dub sonomana dopyt125 €101,63 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Izbové dvere Roma pravé dub sonoma sa vyznačujú solídnym spracovaním a klasickým dizajnom. Má štandardné rozmery, vďaka čomu je ideálny na výmenu staršieho dverového rámu za nový. Séria Roma, ktorú nájdete v našej ponuke je široký sortiment dverí. Sú v jednotných farbách, takže ich zladíte do každej miestnosti a zachováte konzistenciu aranžmánu.
Vlastnosti a výhody
Izbové dvere Roma 90 pravé, dub sonoma, možno použiť pri zariaďovaní obytných priestorov. Sú vyrobené z odolnej MDF dosky. Základňa materiálu je pokrytá špeciálnou fóliou, ktorá nielen dáva efekt dreva, ale vytvára aj dodatočný ochranný povlak. Konštrukcia je vybavená tromi horizontálne umiestnenými sklami so saténovou úpravou. Takto navrhnuté a vyrobené dverné krídlo pôsobí veľmi esteticky a elegantne. Sada obsahuje pánty a zámok potrebný na montáž. Príslušenstvo perfektne pasuje do dverí, takže nemusíte strácať čas zháňaním komponentov sami. Pravé rímske izbové dvere dub sonoma predstavujú prírodný odtieň dreva, ktorý sa výborne hodí do klasických aranžmánov.
- Jemný povrch
- Pevné spracovanie
- Modulárny dizajn
Technické špecifikácie
| Šírka produktu | 990 mm |
|---|---|
| Hrúbka produktu | 65 mm |
| Výška produktu | 2070 mm |
| séria | Rómovia |
| Typ balenia | Jednotlivo/po kusoch |
| záruka výrobcu | 2 roky |
| Materiál | Drevotrieska strednej hustoty (MDF) |
| Farba | Dub sonoma |
| Farebná skupina | Béžová |
| Vrátane rámu dverí | Bez rámu |
| Hmotnosť (kg) | 25 kg |
| Typ dverí | Plný |
| Typ zasklenia | Čiastočné zasklenie |
| Orientácia krídla dverí | Vertikálne |
| Zahrnuté | Zámok a pánty |
| Vrátane rukoväte | Bez rukoväte |
| Smer otvárania dverí | Správny |
| Kód produktu | 5900121335287 |

1850 + recenzí








