DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Stavba
- Okná, dvere a schody
- Vnútorné dvere
- Izbové dvere
- Izbové dvere Roma 90 pravé, dub strieborný
Izbové dvere Roma 90 pravé, dub strieborný
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Izbové dvere Roma 90 pravé, dub strieborný3-7 dní79,61 €64,73 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Izbové dvere Roma pravý strieborný dub budú užitočné pri dokončovacích prácach vo vnútri budov. Vyznačujú sa solídnym spracovaním, ktoré im umožňuje dlhé roky používania. Estetickou hodnotou dverného krídla je fóliovaná povrchová úprava, sivá farba a kresba pripomínajúca drevo. V našom sortimente nájdete mnoho ďalších variantov dverí Roma, ktoré si môžete prispôsobiť rozmerovo aj vzhľadom.
Vlastnosti a výhody
Izbové dvere Roma 90 pravý strieborný dub sú funkčným a dekoratívnym prvkom interiéru. Sú ideálne do spálne a kancelárie. Vstupné krídlo má tri zaujímavo usporiadané malé presklenia. Z tohto dôvodu ich môžete nainštalovať aj do špajze alebo skladu. Dvierka sú vyrobené z obľúbeného stolárskeho materiálu - MDF dosky. Celý prvok je vystužený stabilizačnou výplňou. Estetickou hodnotou je fóliové prekrytie dverného krídla. Povrch pripomínajúci drevo v zaujímavej šedej farbe zvýrazní dekor miestnosti. Sada obsahuje zámok aj pánty. Nemusíte tak strácať čas navyše hľadaním ďalších upevňovacích dielov. Na izbové dvere Roma pravý strieborný dub sa vzťahuje dvojročná záruka.
- Povrch podobný drevu
- Vystužený stabilizačnou výplňou
Technické špecifikácie
| Šírka produktu | 944 mm |
|---|---|
| Hrúbka produktu | 40 mm |
| Výška produktu | 2040 mm |
| séria | Rómovia |
| Typ balenia | Jednotlivo/po kusoch |
| záruka výrobcu | 2 roky |
| Materiál | Drevotrieska strednej hustoty (MDF) |
| Farba | Strieborný dub |
| Farebná skupina | Strieborná |
| Vrátane rámu dverí | Bez rámu |
| Hmotnosť (kg) | 16,46 kg |
| Typ dverí | Plný |
| Typ zasklenia | Čiastočné zasklenie |
| Orientácia krídla dverí | Vertikálne |
| Zahrnuté | Zámok a pánty |
| Vrátane rukoväte | Bez rukoväte |
| Smer otvárania dverí | Správny |
| Veľkosť dverí | 90 |
| Kód produktu | 5908443128389 |

1850 + recenzí








