DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Stavba
- Okná, dvere a schody
- Vnútorné dvere
- Izbové dvere
- Izbové dvere Tre 70 pravé, dub šedý
Izbové dvere Tre 70 pravé, dub šedý
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Izbové dvere Tre 70 pravé, dub šedý3-7 dní118,29 €96,17 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Dvere izby Tre umožňujú oddeliť izby v byte, čo umožňuje oddeliť súkromné izby pre všetkých členov domácnosti. Vchod v odtieni sivého duba bude dobre korešpondovať so svetlými a trochu tmavšími stenami a vytvorí s nimi ucelený celok. V našej ponuke nájdete modely aj v iných farebných variantoch.
Vlastnosti a výhody
Dvere do izieb Tre Vás určite uspokoja svojimi funkčnými a dekoratívnymi vlastnosťami. Sú jedným zo základných prvkov vybavenia bytu, pretože umožňujú vytvárať funkčné vstupy do miestností - tento model sa skvele hodí do každej spálne či detskej izby. Za zatvorenými dverami získate podmienky na každodennú prácu a relax. Univerzálna farba dub sivý vás poteší prírodným vzhľadom - imituje odtieň a štruktúru dreva. Preto bude krídlo dverí vyzerať krásne v elegantných klasických priestoroch i modernejších interiéroch. V našom sortimente nájdete dvere aj v iných odtieňoch a veľkostiach, takže si určite vyberiete produkt, ktorý potrebujete.
- Pevná MDF konštrukcia
- Glazované
- Dostupné rôzne farby
- Krytie listu: japonská fólia
Technické špecifikácie
| Šírka produktu | 744 mm |
|---|---|
| Hrúbka produktu | 40 mm |
| Výška produktu | 2035 mm |
| séria | Tre |
| Typ balenia | Jednotlivo/po kusoch |
| Materiál | Drevotrieska strednej hustoty (MDF) |
| Farba | Dub sivý |
| Hmotnosť (kg) | 30 kg |
| Smer otvárania dverí | Správny |
| Veľkosť dverí | 70 |
| Kód produktu | 5907539320782 |

1850 + recenzí








